Pies został sam w pokoju z malutkim dzieckiem. Rodzicom odebrało mowę, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kamery

Pies został sam w pokoju z malutkim dzieckiem. Rodzicom odebrało mowę, gdy obejrzeli nagranie z ukrytej kamery

Rodzice chcieli zobaczyć, co robiło ich dziecko. Po obejrzeniu nagrania z ukrytej kamery, nie mogli dojść do siebie. Wideo ujawniło, co ich pies wyprawia z maluchem, kiedy nikt nie widzi. Postanowili podzielić się filmem w sieci.

Dziecko zostało w pokoju z psem bez opieki. Po jakimś czasie rodzice chcieli zobaczyć, czy nie działo się z nim nic niepokojącego. Po odtworzeniu nagrania z ukrytej kamerki, nie mogli dojść do siebie.

Małe dziecko to zawsze wielki obowiązek. W pierwszych latach dzieci mają problem z równowagą, mogą łatwo się przewrócić i się zranić. Jednak nie wszyscy rodzice mogą pozwolić sobie na to, by nie odstępować ich na krok przez 24 godziny na dobę. Dlatego często używają elektronicznych niań oraz instalują w sypialniach ukryte kamerki. Dzięki temu, mogą szybko zareagować, gdyby ich pociechom działo się coś złego. Zwłaszcza jeśli w domu przebywa jakieś zwierzę.

Pies pilnował dziecka, gdy nagle zaczęło płakać

Pies lub jakiekolwiek inne zwierzę to nie zawsze dobry pomysł, jeśli mamy w domu małe dziecko. Dzieci nie potrafią jeszcze ostrożnie obchodzić się z czworonogami. Zwierzaki natomiast, broniąc się, mogą ugryźć albo podrapać malucha. Dlatego, niektórzy właściciele psów obawiają się, jak zareaguje ich pupil, kiedy w domu pojawi się nowy członek rodziny.

Rodzice, którzy opublikowali ten filmik, postanowili, że po tym, jak na świat przyszło ich dziecko, zatrzymają swojego psa. Jednak mieli zamiar uważnie obserwować jego reakcję na nowe członka rodziny. Dlatego, w niektórych pomieszczeniach zainstalowali ukryte kamery. Któregoś razu zostawili dziecko w jego łóżeczku i oddali się na jakiś czas, żeby zająć się domowymi obowiązkami. Po powrocie ich maluch leżał w łóżeczku, jak gdyby nigdy nic, a pies smacznie spał sobie obok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy wieczorem sprawdzali nagrania z kamer, żeby upewnić się, że ich dziecko przez cały czas jest bezpieczne, natknęli się na coś ciekawego. Maluch wstał, złapał się swojego łóżeczka i zaczął płakać. Rodzice byli zdziwieni, bo nie pamiętali, żeby tego dnia ich pociecha płakała. W dodatku w pokoju nie pojawił się żaden z opiekunów. Było tylko dziecko i... pies. Czworonóg widząc, jak dzieciaczek płacze, zbliżył się do łóżeczka i zaczął lizać go po twarzy. Dziecko prawie natychmiast przestało płakać.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Rodzice nie mogli uwierzyć w to, jak pies uspokoił ich małe dziecko. Nieraz sami muszą walczyć z płaczącym bobasem dużo dłużej. Czworonóg jednak oparł swoje łapy o łóżko, polizał główkę dziecka, a ono przestało płakać, jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Jak grom z jasnego nieba. Powalające doniesienia o synu Michała Wiśniewskiego
  4. Okrutna śmierć 6 psów na polskim komisariacie. Nic nie dało się zrobić?
  5. Ojciec z trojgiem dzieci nie żyje. Straszne, co się działo z nimi przed śmiercią
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News