Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę

Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę Źródło: Screen/Youtube/Renato Spinelli

Dziecko często wpada na pomysły, które dorosłym nie mieszczą się w głowie. Maluchy mają nieograniczoną wyobraźnię, przez co niejednokrotnie robią niebezpieczne rzeczy. Ten niemowlak postanowił położyć się obok pitbulla. Gdy mama chłopca to zobaczyła, złapała się za głowę.

Dziecko, które na co dzień dorasta z psem, potrafi szybko nauczyć się bezwarunkowej miłości. Badania pokazują, że maluchy, które od pierwszych chwil życia mają kontakt ze zwierzakami, wykazują się później zdecydowanie większą empatią i zrozumieniem w stosunku do innych ludzi czy czworonogów. Ten niemowlak nie zdawał sobie jednak sprawy, że kładzie się obok psa, który jest uważany za przedstawiciela jednej z najniebezpieczniejszych ras. Gdy mama chłopca to zobaczyła, szybko zareagowała.

Dziecko wychowuje się z pitbullem

Chociaż niektórzy ludzie uważają pitbulle za niebezpieczną rasę, to jednak należy pamiętać, że najwięcej zależy od ich właściwego wychowania i troski właścicieli. To właśnie opiekunowie powinni dać dobry przykład swojemu czworonogowi, aby w przyszłości  był grzeczny i ułożony. Mały Lucca od pierwszych chwil swojego życia wychowuje się z pitbullem i jak się okazuje, pies świetnie sprawuje się w roli niani. 

Położył się obok pitbulla

Pitbull o imieniu Paje jest prawdziwym przyjacielem. Jego opiekunowie włożyli mnóstwo serca w opiekę i wychowanie czworonoga, co teraz daje swoje owoce. Pies jest bardzo spokojny i ułożony, a mały Lucca darzy go bezgraniczną miłością. Uwielbia przytulać się do swojego przyjaciela, który wykazuje się wielką cierpliwością w stosunku do niemowlaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy mama Lucca weszła do pokoju, w którym jej synek przebywał razem z pitbullem, złapała się za głowę. Bardzo się wzruszyła, gdy zobaczyła, jak pies troskliwie opiekuje się jej synkiem. Chociaż początkowo obawiała się, że Paje może niechcący coś zrobić niemowlakowi, to jednak szybko przekonała się, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Pies jest w stosunku do Luccy bardzo delikatny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Kobieta postanowiła nagrać filmik z tej sytuacji i opublikowała go w internecie. Niezwykła opieka pitbulla nad dzieckiem przypadła do gustu tysiącom internautów. Wygląda na to, że jeżeli mama niemowlaka będzie chciała odpocząć, Paje troskliwie zastąpi ją i zaopiekuje się małym chłopcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. Pieniądze znikają z kont. Ogromna awaria w dużym banku w Polsce 
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News