rodzice z dzieckiem
Facebook - Laura Thompson
Patryk Przybyłowski - 20 Października 2020

Kobieta smacznie spała, nagle obudziła się w łóżku z niemowlakiem. Powód zaskakuje

Laura Thompson z Dallas w Teksasie po przyjęciu do szpitala niespodziewanie urodziła dziecko podczas snu. Po obudzeniu się rodziców pielęgniarka krzyknęła: "dziecko w łóżku". Zaskakująca historia wzruszyła personel.

31-letnia Laura Thompson, nauczycielka z Dallas w Teksasie to mama trójki dzieci. 1 października miała wypadek samochodowy, po którym zaczęła odczuwać skurcze. 9 października została przyjęta do szpitala, tydzień przed terminem porodu. Miało to na celu wywołanie wcześniejszego porodu. W oczekiwaniu na poród był przy niej partner.

Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeMarta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacjeCzytaj dalej

Dziecko urodziło się niespodziewanie

Laura ​​w południe otrzymała znieczulenie zewnątrzoponowe. Niestety z nieznanych przyczyn dziecko nie chciało wyjść na świat. Po godzinie 21 mama straciła czucie w lewej nodze, ale rozwarcie miało tylko sześć centymetrów, dlatego nikt nie spodziewał się, że w najbliższym czasie urodzi. Zgodnie z radą personelu szpitala para zasnęła około godziny 22. Po 20 minutach obudziła ich pielęgniarka, która krzyknęła: "dziecko w łóżku". Okazało się, ze mama urodziła najmłodszego syna, któremu dała na imię Jones. Dziecko przyszło na świat podczas głębokiego snu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Poród podczas snu

Laura i jej mąż wciąż są w szoku po tym, jak obudzili się z drzemki i odkryli, że ich nowo narodzony syn zdecydował się przyjść na świat.

- Nasza niesamowita pielęgniarka przyszła, żeby nas sprawdzić i przenieść do innej sali - wyznała mama.

Pielęgniarka obudziła kobietę i poprosiła o przesunięcie się, ponieważ zauważyła niemowlę. Dodała również, że dziecko leży na jej zdrętwiałej nodze. 34-letni mąż, Nathan Thompson, kiedy dziecko się rodziło smacznie spał i chrapał. Gdy zobaczył pielęgniarkę, wchodzącą do sali, szybko wstał, stanął obok niej i wpadł w panikę.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Nowy objaw koronawirusa, pojawia się w szczególności u dzieci. Wszyscy rodzice powinni wiedzieć

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

- Szczerze się zaśmiałam, kiedy zobaczyłam dziecko. Czułam, jak się porusza i wiedziałam, że jest silny i wszystko jest w porządku. To był surrealistyczny moment - dodała Laura.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bólem serca oddał pitbulla do schroniska. Niewiarygodne, kto go do tego przymusił
  2. Córka Jarosława Bieniuka pokazała gorące zdjęcie z chłopakiem. Po chwili je usunęła, ale w sieci nic nie ginie (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli tajemnicze sygnały z kosmosu. Zamarli, gdy odkryli jeden szczegół
  7. Na brzuszek pusty, placuszek z kapusty. Przepis bije na głowę placki ziemniaczane, niewiarygodna receptura
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: au.news.yahoo.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News