Dominika zostawiła 2-letnią córeczkę w piaskownicy w galerii handlowej. Zranione dziecko wybiegło z płaczem

Dominika zostawiła 2-letnią córeczkę w piaskownicy w galerii handlowej. Zranione dziecko wybiegło z płaczem Źródło: Unsplash/Marco Albuquerque

Dziecko miało spędzić czas w galerii handlowej razem ze swoją mamą. Niestety, dosyć szybko skończyło się to płaczem. Kobieta nie zamierza tego tak zostawić.

Dziecko pani Dominiki nie będzie dobrze wspominało tej wizyty w centrum handlowym. Kobieta w deszczowy dzień wybrała się do galerii, aby zabrać dziecko do piaskownicy przeznaczonej specjalnie dla dzieci. Niestety doszło tam do nieszczęśliwego wypadku.

Dziecko wybiegło z płaczem z piaskownicy

Dosłownie po kilku minutach 2-letnia Oliwka wybiegła z piaskownicy z płaczem. Okazało się, że jedna z zabawek w piaskownicy była zniszczona, a w efekcie wystający, ostry kawałek plastiku zranił 2-latkę w stopę. Biorąc pod uwagę dużą ilość piachu, który do tego był brudny - zakażenie było wysoce prawdopodobne. 

- Natychmiast zabrał córkę stamtąd i pobiegłam do apteki po wodę utlenioną i gazę. Mimo że na pierwszy rzut oka rana nie wydaje się rozległa, to proszę mi zaufać, że była głęboka i sprawiała ból mojemu dziecku. W nocy Oliwka budziła się, płakała i pokazywała na nóżkę. Widziałam, jak cierpiała - opowiadała zdruzgotana mama.

Matka apeluje, aby uważać na swoje dzieci

Kobieta zgłosiła się z tą sprawą do ochrony. Ci jednak niewiele mogli zrobić i kazali skierować skargę do osób odpowiedzialnych za piaskownicę. Kobieta posłuchała rady pracowników, ale po dwóch tygodniach od napisania zażalenia, wciąż nie otrzymała odpowiedzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uważajcie na swoje dzieci i nie wierzcie w zapewnienia innych, którzy mówią, że dane miejsce jest bezpieczne. To też miało być, a aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby jeszcze ostrzejszy element był ułamany. A co by się stało, gdyby coś takiego wbiło się w oko dziecka, które upadło w piaskownicy? - zaznacza pani Dominika.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Kobieta podzieliła się swoją historią, aby ostrzec innych rodziców oraz zaapelować do centrów handlowych o dokładniejsze sprawdzanie kącików dla dzieci. Okazuje się, że zagrożenie może czyhać na każdym kroku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Popularne

Następny artykuł