Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media

Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media Źródło: pikio.pl

Dziecko nie zostało znalezione w wodzie? Mimo wcześniejszych informacji, mówiących o tym, że ciało Dawidka zostało znalezione w akwenie wodnym położonym między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem, może okazać się, że znaleziono go w innym miejscu. Reporter radia RMF FM podał nieoficjalne ustalenia w sprawie.

Dziecko nie znajdowało się w wodzie. Dziennikarz RMF FM, którzy relacjonowali akcję poszukiwawczą pięcioletniego zaginionego, przekazał, że informacje mówiące o ciele znajdującym się na terenie stawu są niewłaściwe. Okazuje, że Dawid Żukowski miał być znaleziony w innym miejscu. Relacja reporera w tej sprawie mogą zmienić zupełne patrzenie na sprawę i poszukiwania chłopca.

Dziecko znalezione w zupełnie innym miejscu. Dziennikarz RMF o znalezieniu Dawidka

Nie da się ukryć, że poszukiwania Dawida Żukowskiego były tematem, który od samego początku elektryzował polską opinię publiczną. Mały, pięcioletni chłopiec miał według pierwszych doniesień medialnych znajdować się w wodzie na terenie stawów umieszczonych przy autostradzie A2. 

Według dziennikarzy RMF FM ciało małego chłopca znajdowała się nie w wodzie, a było ukryte w krzakach. Ta relacja reportera RMF FM całkowicie zelektryzowało media. Okazuje się bowiem, że działania policji, które trwały ponad 10 dni były bardzo niedokładne, ponieważ obszar znalezienia dziecka był regularnie przeszukiwany.

- Nigdy akcja poszukiwawcza nie była zakrojona na większą skalę, nigdy nie było w to zaangażowane więcej ludzi, więcej sprzętu - Tutaj nikt nie mógł z góry założyć, że chłopiec żyje lub nie. Uprzedzaliśmy, że każdą informację będziemy weryfikować. Nie odpuszczaliśmy. Robiliśmy to, powtarzając wielokrotnie tę samą drogę, sprawdzając każdy szczegół- mówi rzecznik KSP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja nie chce przekazywać informacji na temat śmierci

Z racji na dobro śledztwa, jak też rodzinę dziecka, policja nie chce przekazywać informacji, w jakich okolicznościach doszło do zgonu, mimo, że posiada już pewne poszlaki w tej sprawie.

- Ze względu na olbrzymią tragedię, która dotknęła tę rodzinę, ze względu na bliskich, którzy wczoraj chowali ojca chłopca, a dzisiaj dowiadują się, że stracili również jednego z najmłodszych członków swojej rodziny, wszelkie dywagacje, spekulacje na ten temat mogą poczekać. Proszę o uszanowanie bólu, jaki towarzyszy tej rodzinie i uszanowanie pamięci tego chłopca - mówił Mariusz Mrozek

  1. Legendarna aktorka miała tętniaka mózgu i wylew! Dopiero po latach ujawniła prawdę o swojej chorobie. Fani są w szoku!
  2. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu