Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci

Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci Źródło: .

Dziecko znosiło z rąk znanego, szanowanego lekarza straszne rzeczy. Dopiero po jakimś czasie na jaw wyszło, że ofiara nie była sama - w sumie mężczyzna miał wykorzystać nawet do 250 dzieci. Jego przypadek świadczy o tym, że mroczny sekret może skrywać każdy i że czasami mogą minąć lata, nim ktoś zorientuje się, że coś jest nie tak.

Dziecko oraz jego komfort i bezpieczeństwo powinny być na liście priorytetów każdego lekarza. W tym przypadku jednak tak nie było. Przerażające wiadomości dochodzą z Francji, gdzie śledztwo ujawniło straszny sekret znanego i szanowanego chirurga. Lekarz miał się dopuścić seksualnej napaści wobec nawet 250 dzieci. To niewyobrażalna liczba - a sprawa wydaje się tym bardziej niesamowita, że mężczyzna swoje chore fantazje oraz osiągnięcia zapisywał w zeszycie.

Chirurg wykorzystywał seksualnie dziecko sąsiada

Dzięki odwadze sześcioletniej dziewczynki, córki sąsiadów chirurga, śledztwo mogło wreszcie się zacząć. Dziewczynka opowiedziała rodzicom i policji o tym, jak potraktował ją starszy mężczyzna. Wtedy dorosłym włosy zjeżyły się na głowie. Poza tym w jednej chwili wystąpiły cztery inne ofiary, które postanowiły opowiedzieć służbom swoje historie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wtedy policjanci wiedzieli, że nie mogą marnować czasu. Przeszukali mieszkanie chirurga i odkryli w nim straszny materiał dowodowy. Lekarz posiadał dziecięcą pornografię, przebrania i peruki dla swoich ofiar oraz zeszyt, w którym spisywał swoje seksualne fantazje z nieletnimi w roli głównej, ale też zapisywał w szczegółach te, które udało mu się zrealizować. Okazało się, że zgodnie z jego własnymi zapiskami, mógł skrzywdzić nawet 250 dzieci.

Ofiary składają zeznania w sądzie

Chirurg trafił do aresztu w maju 2017 roku i chociaż istnieje bardzo dużo materiału dowodowego, rozpoczęcie procesu nie jest łatwe ze względu na dużą liczbę poszkodowanych. Chęć składania zeznań wyraziły aż 184 osoby, z czego 181 nie miało osiemnastu lat w chwili, gdy lekarz dopuścił się na nich karygodnych czynów.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa, wielu zaginionych. Zawalił się most, auta powpadały do wody, fatalne doniesienia z Francji

Proceder trwał bardzo długo - mężczyzna swoje chore fantazje ukrywał przed światem co najmniej od 1989 roku. Na przestrzeni 30 lat udało mu się wyrządzić wiele szkód niewinnym. Śledczy zapewniają, że zależy im na jak najbardziej pełnym obrazie czynów lekarza, dlatego postanowili czekać na zeznania wszystkich ofiar.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Nikt nie będzie miał emerytury niższej niż 1600 zł". Posłowie walczą o RÓWNĄ EMERYTURĘ dla każdego
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News