Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach

Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach Źródło: .

Dziecko siedziało w wózku. Nagle otoczyli je obcy ludzie, zaczęli komplementować i dopytywać o wiek. Matka wyczuła, że nie jest to zwykła rozmowa. Wizyta w sklepie mogła skończyć się tragedią.

Dziecko Amandy siedziało w wózku, kiedy ona robiła zakupy w pobliskim markecie w Teksasie. Nagle koło nich pojawiła się azjatycka para. Zaczęli zachwycać się urodą jej córki i wypytywać o wiek. Amanda poczuła się nieswojo i nie spuszczała oka z córki. Historią podzieliła się na Facebooku.

Dziecko siedziało spokojnie w wózku

Kobieta robiła zakupy w markecie. Miała ze sobą wózek, a w nim swoją córkę. Azjatycka para stanęła przed nimi w kolejce. Zaczęła zagadywać matkę, zachwycać się urodą jej córki. Nie była to jednak miła rozmowa, kobieta wyczuła w niej coś niepokojącego. 

- Oni nie byli stąd, dlatego na samym początku myślałam, że ta niezręczna sytuacja wynika z bariery kulturowej. Jednak już po chwili poczułam się nieswojo z mową ciała kobiety i bliskością w stosunku do wózka. Wzięłam córeczkę z wózka na ręce, a ta kobieta już po chwili zapytała, czy może ją potrzymać. Była tak blisko, że moje dziecko wyciągnęło intuicyjne rączki w jej stronę, ale zdążyłam zareagować. I wtedy usłyszałam jak szepczą do mojego dziecka: „Pożegnaj się z mamusią” - relacjonuje rozemocjonowana kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko mogło paść ofiarą porwania

Matka była roztrzęsiona tym co własnie usłyszała. Azjatycka para szybko opuściła sklep. Za nimi wyszedł jeszcze jeden mężczyzna. Amanda podejrzewa, że mógł współpracować z porywaczami.

- To wszystko działo się bardzo szybko i ta para szybko się zmyła, ale widziałam ich jeszcze przed sklepem, gdy mężczyzna odwracał się przez ramię i patrzył w naszą stronę. Byłam roztrzęsiona i nie wiedziałam, co robić. Zaczęłam rozmowę z kasjerką i powiedziałam jej, co właśnie przed chwilą się wydarzyło. Ona od razu powiadomiła o zajściu ochronę. Jestem wdzięczna, że ktoś nad nami czuwał. Na szczęście udało mi się dotrzeć bezpiecznie z córką do domu - pisze dalej Amanda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
 
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Kobieta podzieliła się ta mrożącą krew w żyłach opowieścią na Facebooku, aby ostrzec innych rodziców. Wcześniej nie sądziła, że takie historie mogą być prawdziwe.

- Zaczęłam interesować się tym, jak wygląda handel dziećmi i byłam przerażona, gdy w sieci czytałam podobne scenariusze, które mnie spotkały tego dnia. Mam nadzieję, że każdy rodzic to przeczyta i będzie mieć świadomość, że zło nie śpi - dodała na koniec w facebookowym wpisie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News