Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin

Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin Źródło: .

Dziecko cudem przeżyło wypadek z 11 piętra, ale jego stan jest bardzo poważny. W tym momencie lekarze walczą o jego życie. Dramatyczna historia wydarzyła się w Toruniu.

Dziecko wypadło z 11 piętra jednego z toruńskich bloków. Było w domu samo - jego matka na chwilę wyszła z mieszkania. Wtedy doszło do dramatu. Chłopiec cudem przeżył, lecz jego stan jest bardzo ciężki.

Dziecko cudem przeżyło wypadek z wielkiej wysokości

Do dramatycznego wypadku doszło w Toruniu w czwartek, około godziny 17:10. Z okna jednego z budynków na ulicy Konstytucji 3-go Maja wypadło małe dziecko. Jak poinformowała kom. Marta Nawrocka, czterolatek cudem przeżył ten upadek, choć spadł z wysokości 11 piętra. Na szczęście wylądował na trawniku przed budynkiem.

Policja potwierdziła, że dziecko było w momencie wypadku samo w pomieszczeniu. Matka, która sprawowała nad nim opiekę, wyszła z mieszkania tylko na moment. Poszła wyrzucić śmieci. Niestety, ta chwila wystarczyła, by malec wypadł z okna.

Policja potwierdziła, że dziecko przeżyło upadek, ale jest w bardzo ciężkim stanie, jest nieprzytomne. Chłopca przewieziono do szpitala dziecięcego w Toruniu, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Póki co, policja nie postawiła jeszcze żadnych zarzutów. Okoliczności wypadku są badane przez funkcjonariuszy, ale kom. Nawrocka informuje, że jest jeszcze za wcześnie, by mówić o stawianiu zarzutów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwsza podobna tragedia

Kilka miesięcy temu do podobnego wypadku doszło nieopodal Warszawy. Roczne dziecko wypadło z drugiego piętra i w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie kilka godzin, niestety - nie udało się go już uratować. Chłopiec zmarł w nocy między 15 a 16 czerwca. Sprawą zajęła się policja, śledztwo ustaliło, że rodzice byli w czasie tragedii w domu, oboje byli trzeźwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

W obliczu takich tragedii policja uczula, że małe dzieci muszą być pod uważną opieką rodziców. Nawet chwila nieuwagi może prowadzić do dramatu.  Należy też pamiętać o zabezpieczaniu wyjść na balkon, a także uniemożliwić dzieciom wspinanie się na parapety. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. Tragedia i cud w Toruniu. Malutkie dziecko wypadło z 11 piętra i ciągle żyje. Może umrzeć w ciągu następnych godzin

Źródło: Money

Następny artykuł