Razem z pierwszym mężem Agnieszkę Woźniak-Starak spotkała niewyobrażalna tragedia. Mało kto o tym pamięta

Razem z pierwszym mężem Agnieszkę Woźniak-Starak spotkała niewyobrażalna tragedia. Mało kto o tym pamięta Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Dziecko niekoniecznie musi być następnym krokiem po zawarciu małżeństwa. Czasem jednak zdarzają się nieplanowane sytuację i właśnie taka przytrafiła się Agnieszce Woźniak-Starak z pierwszym mężem. Mało kto pamięta o tragedii związanej z tym wydarzeniem.

Dziecko było tematem, który Agnieszka Woźniak-Starak omawiała wraz ze swoim pierwszym mężem. Mało kto pamięta, że para przeżyła ogromną traumę z tym związaną. Po takiej sytuacji bardzo trudno wrócić do myślenia o macierzyństwie czy ojcostwie. 

Agnieszka Woźniak-Starak straciła dziecko 

Dziecko stało się priorytetem dla Agnieszki Woźniak-Starak w momencie, w którym niespodziewanie dowiedziała się, że jest w ciąży. Nie było to działanie zaplanowane przez prezenterkę i jej pierwszego męża, motocyklistę wyścigowego, Adama Badziaka. 

Para przyjęła jednak tę informację z ogromną radością i nie mogła doczekać się potomka. Niestety spotkała ich ogromna tragedia. Agnieszka Woźniak-Starak poroniła w szóstym miesiącu ciąży. Jest to trauma, którą musi przepracowywać do tej pory. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kulisy tragedii

Agnieszka Woźniak-Starak w jednym z wywiadów postanowiła opowiedzieć o tym niezwykle przykrym wydarzeniu ze swojego życia. Mimo że nie planowała w tym momencie powiększania rodziny, przyjęła informację o ciąży z radością. Późniejsze smutne wydarzenia związane z utratą dziecka mocno wpłynęły na psychikę celebrytki i być może nawet przyczyniły się do rozpadu jej małżeństwa. 

- Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to był właśnie początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżywałam. (...) Bardzo chciałam, ale nie wyszło - wyjawiła w rozmowie z magazynem "Pani" prezenterka.

Dzisiaj grzeje: 1. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Poronienie nadal zdaje się być tematem tabu w polskim społeczeństwie, więc cieszą szczere relacje z życia prywatnego gwiazd, które opowiadają o tym, że im również przytrafiły się takie sytuacje. Prezenterka rozstała się Adamem Badziakiem w 2015 roku, a rok później poślubiła producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. W związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami, prezenterka TVN znowu przeżywa bardzo trudne chwile i bez wątpienia liczy na to, że jej ukochany mąż zostanie odnaleziony. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Fakt24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News