Zmasakrowane zwłoki noworodka znalezione w ogrodzie. Miał czwórkę rodzeństwa

Zmasakrowane zwłoki noworodka znalezione w ogrodzie. Miał czwórkę rodzeństwa Źródło: Unsplash/Kate Krivanec

Dziecko zostało znalezione przez śledczych w pojemniku na terenie ogrodu. W tym samym czasie jego matka trafiła do szpitala w stanie zagrożenia życia. Ze wstępnych ustaleń prokuratury udało się ustalić, kto był winny śmierci maleństwa.

Dziecko w pojemniku ogrodowym znaleziono 7 lipca, na Podlasiu, w Gawrychach. Służby pracowały nad rozwiązaniem sprawy śmierci noworodka przez blisko dwa tygodnie. W końcu udało się wstępnie wskazać sprawcę tej potwornej tragedii.

Sprawca morderstwa noworodka

Ze wstępnych ustaleń, wynika, że winną śmierci dziecka jest jego własna matka - Katarzyna P., która trafiła zaraz po porodzie do szpitala. Kobieta najpierw doprowadziła malucha do poważnego urazu, a później zostawiła je bez jakiejkolwiek opieki w pojemniku ogrodowym.i.

- Z ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzana w miejscowości Gawrychy, gmina Zbójna dokonała zabójstwa swego nowo narodzonego dziecka poprzez spowodowanie urazu czaszkowo-mózgowego okolicy potylicznej, a następnie ukryła dziecko, pozostawiając je bez należytej opieki, w następstwie czego doszło do jego zgonu - wyjaśnił przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Łomży, Rafał Kaczyński.

Zmarły noworodek miałby również czwórkę rodzeństwa, kobieta wychowywała bowiem wcześniej już czwórkę dzieci. Katarzynie P. postawiono zarzut dzieciobójstwa. Obecnie podejrzana przebywa w szpitalu w Łomży.

Sprzeczne informacje na temat rodziny dziecka

Prokuratura wciąż bada motywy i dokładny przebieg zbrodni. Problemem mogła być sama rodzina i środowisko, w którym urodziło się dziecko. W tej kwestii różne źródła podają sprzeczne informacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedno ze źródeł podaje, że według sąsiadów, rodzina jest "porządna" i nie mieli wobec nich żadnych zastrzeżeń. Z kolei inne twierdzi, że sprawa jest bardziej złożona i małżeństwo Katarzyny P. nie świeciło przykładem.

- Ludzie nie znają sytuacji i nie mają żadnej wiedzy, a rzucają obelgami w kierunku matki dziecka. Nie wiedzą, jak wyglądało jej życie i jak doszło do tego. Jest drugie dno tej sprawy - mieli usłyszeć dziennikarze.

- Matka została ciężko pobita przez swojego męża, który nie raz się nad nią znęcał. Walczy o życie. Nie pisz głupot - jeśli nie znasz szczegółów! - dodał od siebie internauta, deklarujący się jako mieszkaniec Gawrychowa.

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu