Dziecko dziadek
Twitter / Royal Caribbean
Maria Wieczorek - 19 Stycznia 2020

Wszystko się nagrało, mała dziewczynka zginęła tragicznie. Zachowanie jej dziadka oburza wiele osób

Dziecko, które zginęło tragicznie 7 lipca 2019 roku w czasie rejsu statkiem Royal Caribbean, podtrzymywał za oknem jego dziadek. Maluch wyślizgnął się mężczyźnie i spadł z wysokości 11. piętra. Obecne zachowanie mężczyzny poważnie oburza wielu komentujących.

Dziecko, którego dotyczy ta dramatyczna historia, to 18-miesięczna Chloe Wiegand. W lipcu 2019 roku dziewczynka przebywała na wakacjach z rodziną na statku Royal Caribbean. Podczas urlopu niespodziewanie doszło niestety do prawdziwej tragedii.

Zatruli się piwem z popularnego browaru. Trzy osoby nie żyjąZatruli się piwem z popularnego browaru. Trzy osoby nie żyjąCzytaj dalej

Dziecko zginęło w tragicznych okolicznościach

Dziadek dziewczynki wziął ją na ręce i wystawił za okno, aby pokazać jej widok. W pewnym momencie dziecko wyślizgnęło się, spadając z wysokości 11. piętra. Nie miało niestety szans na przeżycie. Co więcej, wszystko uwieczniły kamery monitoringu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę5-letnia dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę. 4 lata później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzeczCzytaj dalej

Rodzina dziewczynki, w tym także sam dziadek, oskarżyła o jej śmierć Royal Caribbean. Obecnie żądają od przewoźnika ogromnego odszkodowania za tragedię, którą przeżyli. Jak twierdzą, firma powinna lepiej oznaczyć okno, używając stosownych naklejek. Dziadek Chloe przekazał za to, że przez swe problemy ze wzrokiem miał nie widzieć, iż wystawił ją za szybę.

Kto ponosi odpowiedzialność za tragedię?

Dzisiaj grzeje:

1. Warszawskie metro zostało nagrane przez Francuza. Zaskakująca reakcja, film zasypała lawina komentarzy
2. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

Twierdzenia mężczyzny oburzają wielu komentujących, którzy zapoznali się ze wspomnianym nagraniem ze zdarzenia. Licznie internauci twierdzą, nie powinien w podobny sposób odsuwać od siebie winy za tragedię, do jakiej doszło w jego rodzinie. Krytykowane są także żądania wypłaty odszkodowania.

Warto zaznaczyć, że dziadek dziecka stanie wkrótce przez sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech. Rodzina dziewczynki nadal podtrzymuje jednak, że to nie on, a Royal Caribbean ponosi odpowiedzialność za dramatyczne zdarzenia z 7 lipca 2019 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nowy podatek oburza Polaków. Nie dość, że jest batem dla pracowitych, to jeszcze okrada najbardziej potrzebujących
  3. Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner
  4. Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża
  5. Zostało postanowione. Książę Harry pójdzie w ślady księżnej Diany, już nie ma odwrotu

Pogrzeb Adama SłodowegoPorażający widok. Grób, w którym spoczął Adam SłodowyCzytaj dalej

Źródło: Planeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News