Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic

Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic Źródło: .

Dziecko wymaga nie tylko wiele opieki i uwagi, ale również wielu środków pielęgnacyjnych i akcesoriów. Niemało również kosztują pieluchy, które dzieci zużywają masowo. Wiele rodzin ich używa, nie zdając sobie nawet sprawy z kilku ważnych faktów. Zakładając dziecku jednorazową pieluchę, musisz pamiętać o kilku niezwykle istotnych kwestiach.

Średnio dziecko zużywa 10 pieluch dziennie, co może być znacznym obciążeniem domowego budżetu. Koszta są spore, lecz maluszka trzeba regularnie przewijać. Jeśli używasz jednorazowych pieluch, powinieneś wiedzieć o pewnych rzeczach, z których wielu nie zdaje sobie sprawy. Dzięki temu możesz oszczędzić imponujące kwoty, wystarczy tylko dobrać idealny sklep. 

Dziecko wymaga częstego zmieniania pieluszek. Kosztuje to jednak niemałe pieniądze

Dzieci trzeba często przewijać, ze względu na ich niedojrzały układ pokarmowy, znacznie różniący się od tego, który mają dorośli. Co za tym idzie, noworodki robią kupkę i siusiają w ciągu dnia bardzo często, a to z kolei wymaga od nas częstego przewijania i zużywania kolejnych pieluch.

Nawet jeśli dziecko nic nie zrobiło, to i tak co 2-3 godziny powinno się je przewinąć, by nie nabawiło się odparzeń. To generuje ogromne koszty. Specjaliści obliczyli, ile średnio płacą rodzice i okazało się, że kwoty sięgają dziesiątek tysięcy złotych przez całe dzieciństwo swojej pociechy. Ponadto przy zakupie odpowiednich akcesoriów muszą brać pod uwagę masę dziecka i przeznaczenie pieluch, bo jest to niezwykle ważne.

Jak łatwo oszczędzić na pieluchach? Wybierz Empik

Szukając pieluszek dla naszego maleństwa, warto polować na wszelkiego rodzaju promocje i rabaty, których wiele do zaoferowania, ku naszemu ogromnemu zdumieniu, ma Empik. Okazuje się, że jeśli przejrzymy ofertę, uda nam się kupić tam w wyjątkowo przystępnej cenie pieluchy bardzo wysokiej jakości - nie warto kupować pierwszych z brzegu w przypadkowym sklepie, jak robi to wielu rodziców. 

Od wielu lat największą popularnością i jakością wyróżniają się pieluchy marki Pampers. Wielu jednak rezygnuje z ich używania, co wynika z przekonania, że są drogie. Okazuje się jednak, że w Empiku można kupić je w bardzo korzystnych cenach, są nawet tańsze od pieluch sprzedawanych przez dyskonty, takie jak Biedronka czy Lidl.

Dla największych dzieci, >>pieluchy w rozmiarze 6<<, można kupić w zestawie 132 sztuk. Przeznaczone są dla dzieci ważących 15 kilogramów i więcej/ Dzięki promocyjnej cenie, można na nich naprawdę sporo zaoszczędzić. Dla dzieci ważących w przedziale 11-16 kg, Empik przygotował paczkę z >>136 pieluchami w rozmiarze 5<<.

Często zaoszczędzić można również kupując znacznie większe paczki, które bardziej się opłacają. W rozmiarze 4 dla dzieci w zakresie 9-14 kilogramów jest dostępna w Empiku wielka paczka, >>zawierająca aż 168 sztuk<<. Dla mniejszych maluchów przygotowano >>pieluchy w rozmiarze 3 (6-10 kg)<<. Jest to jeszcze większe opakowanie, z zapakowanymi 204 pieluchami, które nie tylko starczą na długo, ale również mają atrakcyjną cenę, przeliczając na sztukę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Największa paczka jest dla dzieci w wadze 4-8 kilogramów, czyli rozmiar 2. Dla nich Empik przygotował w promocyjnej cenie >>paczkę 240 pieluch<<. Jej kupno z pewnością będzie ulgą dla domowego budżetu na dłuższy czas. Natomiast dla noworodków, pieluchy w rozmiarze 1 (2-5 kg) są w >>małej paczce 26 sztuk<<, będą doskonałym wyborem, a kosztują grosze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Poszukując promocji na większe paczki w Empiku, można znacznie odciążyć swoje portfele i zaopatrzyć się w dobre pieluchy na dłuższy czas. W przypadku promocji warto zdecydować się na większe zamówienia i robić drobny zapas, abyśmy nie musieli przepłacać, gdy promocja się skończy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięce
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zdumiewające i niestety tragiczne informacje z polskiej miejscowości. 11-latek z 13-latką poszli do pustostanu, nie żyje chłopiec
  4. Ojciec bił i dusił noworodka, matka nie była lepsza. Polska miejscowość do głębi poruszona tragedią małej dziewczynki
  5. Chłopiec oglądał w nocy filmy na tablecie. Rano mama weszła do jego pokoju i zaczęła krzyczeć z przerażenia, tata był zdruzgotany

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News