Tragiczny wypadek młodej mamy. 7-miesięcznego dziecka nie dało się już uratować

Tragiczny wypadek młodej mamy. 7-miesięcznego dziecka nie dało się już uratować

Dziecko zginęło w tragicznym wypadku spowodowanym przez młodą mamę. Niestety lekarze nie mogli nic zrobić, by uratować zaledwie 7-miesięcznego maluszka. Niewyobrażalna tragedia miała miejsce na polskich drogach.

Dziecko było oczkiem w głowie swojej mamy. Uwielbiała spędzać z nim czas, pokazywać mu świat i pielęgnować go. Pomimo młodego wieku, kobieta nie obawiała się macierzyństwa. Wręcz przeciwnie, wiadomość o ciąży zmieniła jej życie nie do poznania, a radości nie było końca. Niestety przez wypadek na drodze doszło do śmierci maluszka. 

Dziecko zginęło w wypadku na drodze 

Na drodze w Jesionowie doszło do tragedii, która wstrząsnęła mieszkańcami miasta. 22-letnia kobieta, która prowadziła auto, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjeżdżając z drogi uderzyła w znajdujące się w pobliżu drzewo. Na tylnym siedzeniu pojazdu znajdowało się 7-miesięczne dziecko. Z ustaleń policji wynika, że maluszek podczas podróży samochodem przebywał w foteliku.

Po wypadku kobietę razem z dzieckiem zabrano natychmiast do szpitala. Niestety, pomimo niebywale szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować dziecka. Zmarło mając zaledwie 7 miesięcy. Stan zdrowia kobiety jest stabilny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego doszło do takiej tragedii ?

- Z wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca volkswagenem passatem na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn uderzyła w drzewo - powiedziała kom. Izabela Niedźwiedzka-Pardela, która pracuje w warmińsko-mazurskiej policji.

Póki co nie wiadomo dlaczego młoda kobieta straciła panowanie nad samochodem. Policja podkreśla, że będzie próbowała ze wszystkich sił ustalić co się wydarzyło na drodze. To właśnie funkcjonariusze policji przekazali do mediów wiadomość o tym, że obecnie mama przebywa w szpitalu, a dziecko nie żyje.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Na moment wstrzymał ruch. Nie myślał, że za moment otrzyma kilka ciosów nożem

Spowodowany przez kobietę wypadek zablokował trasę na wiele godzin. Przejazd w tym miejscu był utrudniony ze względu na samochód, który trzeba było usunąć z ulicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News