5-latek uratował siostrzyczkę z płonącego domu. Natychmiast do niego wrócił, powód odbiera mowę

5-latek uratował siostrzyczkę z płonącego domu. Natychmiast do niego wrócił, powód odbiera mowę Źródło: YouTube / Hot News Media

Dziecko wykazało się niezwykłą odwagą, 5-latek uratował z pożaru swoją młodszą siostrę. Gdy tylko dziewczynka była bezpieczna, chłopiec natychmiast wrócił do płonącego domu. Powód, dla którego to zrobił, odbiera mowę.

Dziecko zareagowało błyskawicznie i dzięki temu uratowało życie swojej młodszej siostrze. Kiedy tylko 2-letnia dziewczynka znalazła się poza zasięgiem płomieni, chłopiec zostawił ją i wrócił do domu ogarniętego pożarem. Powód, dla którego 5-latek postąpił w ten sposób, jest niewiarygodny. 

Dziecko wykazało się wielką odwagą

W nocy w jednym z domów w stanie Georgia wybuchł pożar. 5-letni Noah obudził się, ponieważ poczuł zapach dymu. Kiedy zobaczył, że do pokoju, w którym spał razem z 2-letnią siostrą, wdzierają się płomienie, zareagował natychmiast. Chłopiec obudził młodszą dziewczynkę, złapał ją mocno za rękę i razem wyskoczyli przez okno, uciekając tym samym przed zagrożeniem.

Kiedy oboje znaleźli się poza zasięgiem płomieni, chłopiec puścił siostrę i zostawił ją w bezpiecznej odległości. Później odwrócił się i ponownie wbiegł do ogarniętego pożarem domu. Powód, dla którego to zrobił, jest nieprawdopodobny. 

Dziecko wbiegło do domu, w którym szalały płomienie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Chłopiec wrócił do pokoju, by uratować swojego psa. Po chwili ponownie wyłonił się z domu, trzymając na rękach ukochanego czworonoga. Kiedy zwierzę również znalazło się w bezpiecznym miejscu, Noah pobiegł po pomoc do wujka, który mieszkał nieopodal. Wspólnie zaalarmowali resztę rodziny oraz wezwali pomoc. 

- Widzieliśmy już wcześniej dzieci, które ostrzegały swoje rodziny w trudnych sytuacjach. Ale 5-latek, który wykazuje wystarczającą czujność, aby to zrobić. To dość niezwykłe – powiedział Dwayne Jamison, szef straży pożarnej hrabstwa Bartow.

Dzisiaj grzeje: 1. 6 województw najbardziej zagrożonych uderzeniem. Pojawiły się żółte alerty, państwowa jednostka bije na alarm
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

Lokalna straż pożarna ustaliła, że przyczyna pożaru było nieprawidłowo działające gniazdko elektryczne. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni opatrzyli lekkie oparzenia, których nabawił się Noah, kiedy ratował swoją rodzinę. Rezolutny 5-latek zachował się jak prawdziwy bohater.

-  Gdyby nie było Noah'a, nie byłoby dzisiaj też nas – przyznał dziadek chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Przed śmiercią Wodeckiego wydarzyło się nieprawdopodobne. Przyjaciel artysty wyjawił bolesną prawdę
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News