Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób

Dramatyczne informacje z zachodniej Polski. Matka zabiła 2-letnie dziecko, zrobiła to w najgorszy sposób Źródło: pxhere.com CC0 Public Domain

Dziecko zostało brutalnie zamordowane przez własną matkę, kobieta przyznała się do winy. Brutalna zbrodnia z zachodniej Polski wstrząsnęła całym krajem.

Dziecko nie miało szans na przeżycie, matka zamordowała 2-letniego chłopca w okropny sposób. Okropna zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością, Informacje o morderstwie w zachodniej Polsce obiegły krajowe media. Kobieta przyznała się do winy - za swój czyn odpowie przed sądem.

Dziecko zostało brutalnie zamordowane przez własną matkę

Zbrodnia wstrząsnęła mediami w całym kraju. 21-latka z Chodzieży w województwie wielkopolskim brutalnie zamordowała swojego 2-letniego synka. Do tragedii doszło w nocy z czwartki 12 marca na piątek 13 marca 2020 roku. Funkcjonariusze lokalnej policji otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 1 w nocy, na miejscu patrol zastał nietrzeźwą kobietę i jej partnera.

- Na miejscu była nietrzeźwa matka dziecka oraz jej konkubent – powiedziała asp. Karolina Smardz-Dymek z chodzieskiej policji.

Kobieta przyznała się do zabicia chłopca. Matka udusiła 2-latka, dziecko nie miało szans na przeżycie. 21-latka odpowie nie tylko za brutalne morderstwo swojego syna. Wraz ze swoim o rok starszym konkubentem zostali również oskarżeni o znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem.

- Obydwoje usłyszeli zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synem od kwietnia ub. roku do marca. Kobiecie przedstawiono także zarzut zabójstwa swojego dziecka poprzez uduszenie - poinformował prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

2-letnie dziecko zostało uduszone, wcześniej chłopiec był ofiarą przemocy domowej

Tragedia wstrząsnęła lokalną społecznością. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu oskarżonej pary na 3 miesiące. Oboje złożyli w tej sprawie obszerne wyjaśnienia i przyznali się do winy. Według ustaleń śledczych, rodzina nie miała wcześniej założonej niebieskiej karty.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażony minister przekazał smutne wieści. Koronawirus postępuje w szybkim tempie

2. Polski minister zarażony koronawirusem czuje się gorzej. Znamy szczegóły

Za zabójstwo syna kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Za znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem sąd może wydać wyrok do 10 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. 2-latek wszedł na scenę "Mam talent". Gdy pokazał co potrafi, wszystkim z wrażenia opadły szczęki
  4. Jej słowa oburzą wielu. Pracownica Rydzyka mówi, komu najpierw należą się badania na koronawirusa
  5. Myjesz teraz regularnie ręce? Nie wystarczy, nie wolno zapominać o jednej równie ważnej części
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News