Policja i rodzina błagają o pomoc, zaginęło dziecko. Uruchomiono child alert

Policja i rodzina błagają o pomoc, zaginęło dziecko. Uruchomiono child alert Źródło: .

Zaginęło dziecko. Sytuacja jest dramatyczna, policja i rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniach. Każda mijająca nieubłaganie godzina ma ogromne znaczenie, uruchomiono child alert

Dziecko, którego poszukuje cale miasto, wciąż nie zostało odnalezione. Sytuacja jest dramatyczna, a szczegóły po prostu odbierają mowę. Bliscy chłopca zdają się być bezsilni, dlatego o wsparcie proszą innych mieszkańców, a także zwykły internautów, również z innych części kraju. Służby robią co mogą, by los nieletniego nie został przesądzony. 

Zaginęło dziecko. Służby uruchomiły child alert 

Wszystkie media w Polsce obiega zdjęcie 10-letniego Ibrahima, a także jego rysopis. Chłopiec został uprowadzony, a ślad po nim zaginął. Jego matka zgłosiła na policji porwanie, gdy tylko doszła do siebie, bowiem jak się okazuje, w czasie zdarzenia została ogłuszona tępym narzędziem. Do zajścia doszło w minioną niedzielę wieczorem, w Gdyni przy ulicy Ledóchowskiego 10b. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z przekazywanych informacji wynika, że pod blok samochodem osobowym podjechał pochodzący z Maroka mężczyzna, jednak to nie on prowadził auto. Kobieta jest przekonana, że jeden z mężczyzn był ojcem 10-latka. Sprawca uderzył matkę Ibrahima w głowę, a dziecko wciągnął do samochodu i w pośpiechu odjechał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Uruchomiono Child Alert, a zdjęcia chłopca obiegają wszystkie media. Liczy się każda minut bowiem mężczyzna może w każdej chwili chcieć opuścić z synem kraj. Nie jest również pewne, czy nie udało im się to jeszcze nim kobieta zgłosiła się na policję. W chwili porwania Ibrahim miał na sobie pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie ze ściągaczami i czarne buty z elementami odblaskowymi. Chłopiec ma około 150 cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. Każda osoba, która widziała podobnie ubranego chłopca, pasującego do rysopisu lub posiada jakiekolwiek informacje o jego miejscu pobytu proszona jest o pilny kontakt z policją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Krzysztof Rutkowski podjął zdumiewającą decyzję, chce unieważnić ślub. Podał niewiarygodny powód
  4. Jak syn mógł tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropny afront, musiało zaboleć
  5. Przepis na blok czekoladowy lepszy nawet niż w PRL-u. Wystarczy dodać jeden sekretny składnik, by uzyskać nieziemski smak

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News