Dziecko zmieniło się nie do poznania
instagram/thylaneblondeau
Weronika Wasiak - 17 Stycznia 2020

W wieku 4 lat ogłoszono ją najpiękniejszym dzieckiem świata. Zmieniła się nie do poznania, na plus?

Jako 4-letnie dziecko została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie i na próżno było szukać słów sprzeciwu. Tymczasem dziewczynka jest dziś już dorosłą kobietą i zmieniła się nie do poznania.

Dziecko, o którym niegdyś mówił cały świat, w wieku zaledwie 4 lat zrobiło niebywałą karierę w modelingu, co wielu rodzicom nie mieściło się w głowie. Rzeczywiście, trudno było uwierzyć, że zaledwie kilkuletnia dziewczynka mogła tak szybko stać się sławna, choć jej zdjęcia mówiły same za siebie. Dziś jest już dorosła i wygląda zupełnie inaczej.

Kiedyś najpiękniejsze dziecko na świecie, dziś najpiękniejsza kobieta?

Thylane Blondeau, gdy miała zaledwie 4 lata, sprawiała, że usłyszał o niej cały świat, choć na dobrą sprawę ona sama nie zrobiła nic. To jej rodzice jako pierwsi pochwalili się zdjęciami ukochanej córki, które błyskawicznie dostrzegli najwięksi projektanci mody. Takim oto sposobem 4-letnia Thylane poszła po swoim pierwszym wybiegu na pokazie Jeana Paula Gautiera.

ciąża dramatPrawdziwy dramat. Nie żyje 6 dzieci i kobieta w ciążyCzytaj dalej

Nim jej rodzice zdążyli się obejrzeć, kolejne propozycje zaczęły napływać z każdej strony i tak zaledwie kilkuletnia dziewczynka figurowała na pierwszych stronach magazynów modowych, uczestniczyła w kampaniach reklamowych i chadzała po wybiegach. Gdy skończyła 10 lat zrobiło się o niej jeszcze głośniej, a wszystko za sprawą kontrowersyjnej sesji okładkowej dla Vogua, gdzie została wystylizowana na dorosłą, wyzywająco ubraną kobietę. To jednak nie sprawiło, że sława Thylane minęła, wręcz przeciwnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierogi, najlepsze przepisyNieziemskie pierogi podbiją serce każdego. Kilka wyjątkowo łatwych przepisówCzytaj dalej

Co prawa po burzy wokół sesji na jakiś czas wróciła do normalnego życia, jednak już w wieku 14 lat wróciła na salony i błyskawicznie zaczęła wypełniać nowe kontrakty. Popularność Thylane trwa do teraz, a 18-letnia dziś Blondeau nie tylko uczestniczy w kolejnych sesjach, ale również stawia swoje pierwsze kroki w aktorstwie, a wszystkim chętnie chwali się na Instagramie. To właśnie tam ponad 3 miliony obserwatorów może podziwiać jej zmianę, która ich zdaniem, zdecydowanie wyszła na plus.

Dzisiaj grzeje:

1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''

2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

W okresie dorastania Thylane wcale nie "straciła" na urodzie, a choć trudno w to uwierzyć, stała się jeszcze piękniejsza. Nieskazitelna figura i hipnotyzujące spojrzenie korzystnie wpływają na jej pracę modelki. Zdjęcia 18-latki opływają w same komplementy zachwyconych internautów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

?

Post udostępniony przez Thylane ? (@thylaneblondeau)

Wyświetl ten post na Instagramie.

?? @sandrinegomezphotography ??

Post udostępniony przez Thylane ? (@thylaneblondeau)

Najlepsze newsy dnia:

    1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
    2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
    3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
    4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
    5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

Świat według Kiepskich, choroba BoczkaRozpaczliwy wywiad z Boczkiem z Kiepskich. Cierpi na ciężką chorobę, umiera na nią ponad 1,5 miliona osób rocznieCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News