Na oczach dzieci dokonywał samogwałtu. Zdradził go jeden drobny szczegół
Fot. Pixabay.com
- 15 Grudnia 2019

Na oczach dzieci dokonywał samogwałtu. Zdradził go jeden drobny szczegół

Dziecko to niewinna istota, którą niestety zboczeńcy często obierają sobie je za cel. Tak było w przypadku zwyrodnialca, który dokonywał samogwałtu na oczach maluchów. Został złapany przez jeden, mały szczegół.

Dziecko zostało złapane przez zboczeńca na ulicy. Dewiant zaczął się onanizować na jego oczach. Zwyrodnialec nie zrobił tego tylko raz. Zdarzało mu się to już wcześniej. Do tak bulwersujących wydarzeń doszło na terenie miasta Łęczyca. Dzięki jednemu szczegółowi zboczeniec został złapany.

Kuchenne rewolucjeMiędzynarodowa mega gwiazda weszła do restauracji Gessler. Od razu skomentowała, wiele mówiące słowaCzytaj dalej

Dziecko ofiarą zwyrodnialca

Zboczeniec grasował po terenie powiatu łęczyckiego w październiku i listopadzie. Zamaskowany mężczyzna łapał małe dzieci i zmuszał je do oglądania jak się onanizuje. Jak poinformował asp. Mariusz Kowalski z łęczyckiej policji, funkcjonariusze zostali zawiadomieni o dwóch przestępstwach na tle seksualnym, których sprawca miał się dopuścić na terenie miasta.

Jedno miało miejsce pod koniec października, natomiast drugie w połowie listopada. Przestępca początkowo pozostawał nieuchwytny. Mogło tak zostać dłużej, ale wpadł w ręce policji przez jeden, mały szczegół, którego nie przewidział.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaki, narodziny dzieckaJej dziecko urodziło się zdrowe. Jednak w tej samej chwili urodził się ktoś jeszczeCzytaj dalej

Niewielki szczegół powodem wpadki zboczeńca

Sprawca podczas dokonywania tych obrzydliwych przestępstw zakrywał swoją twarz kominiarką. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego łęczyckiej komendy zajęli się pilnie tą sprawą. Przeanalizowali zgromadzone dowody i postanowili urządzić zasadzkę na grasującego zwyrodnialca. Wiedzieli, że mężczyzna skrywa swoją twarz czapką i pojawia się na określonym terenie po zapadnięciu zmroku.

Dzisiaj grzeje:

1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Zboczeńcem okazał się 33-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, który zupełnie nie spodziewał się obławy policji. Mężczyzna popełnił typowy błąd - pojawił się 3 grudnia na miejscu poprzedniego przestępstwa w charakterystycznej czapce z trzema otworami. Przez ten szczegół udało się go złapać, nie stawiał oporu. Następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego małoletnich poniżej 15 roku życia. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

KobietaSą kompromitujące, 26 niesmacznych nawyków! Kobiety nigdy się do nich nie przyznająCzytaj dalej

źródło: Express Ilustrowany

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News