Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu

Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu Źródło: unsplash.com/Christian Bowen/

Dziecko wyczekiwane przez 9 miesięcy miało przyjść na świat lada chwila. W przewidywanym terminie kobiecie odeszły wody i musiała stawić się do szpitala. Gdy odbierano powód, lekarzy zaniepokoiło coś kompletnie niespodziewanego. Obawiali się o zdrowie malucha.

Na dziecko już od tygodni czekał wymalowany w pastelowe kolory pokój i niebieskie ubranka. Tata był przeszczęśliwy - w końcu miał doczekać się syna. Kiedy zaczął się poród, natychmiast zawiózł żonę do szpitala. Na sali porodowej lekarz nie miał dla niego dobrych wiadomości.

Dziecko rozwijało się wręcz wzorcowo. Dopiero podczas porodu stało się coś nieprzewidywanego

Ojciec dziecka zdecydował się uwiecznić na zdjęciach przyjście na świat swojego syna. Nie mógł się doczekać, aż go zobaczy - do tej pory było mu to dane jedynie na kontrolnych wizytach u lekarza prowadzącego ciążę żony. Jak zapewniał specjalista, wszystko było w jak najlepszym porządku - nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, chorób genetycznych, a dziecko miało urodzić się o czasie.

Poród był dla ojca niesamowitym przeżyciem. Fotografował każdy ważny moment, jednocześnie zapewniając ogromne wsparcie swojej żonie. Był przy niej, kiedy parła, płakała i wbijała paznokcie w jego dłoń. Niedługo potem padło hasło: "Widać główkę!" - lekarze przygotowali się na przyjście dziecka na świat. Kiedy syn wydał swój pierwszy krzyk, coś mocno ich zaniepokoiło. Zaczęli mocno niepokoić się o zdrowie noworodka.

Lekarze natychmiast rzucili się, by zbadać dziecko

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecni na sali lekarze i pielęgniarki nie wierzyli własnym oczom - pępowina wyglądała tak, że dziecko nie miało prawa urodzić się zdrowe. Widniał na niej ogromny supeł, który zaciśnięty ograniczał przepływ potrzebnych substancji odżywczych i witamin do organizmu dziecka. Zaczęła się walka z czasem i badanie syna. W końcu specjaliści orzekli, że dziecku nic nie jest, a węzeł nie był zaciśnięty na tyle mocno, by wyrządzić szkody w jego ciele.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

- Szybko, tatuśku, rób zdjęcie. To, że twoje dziecko żyje, to cud - usłyszał zestresowany ojciec.

Najczęściej zdarza się tak, że noworodki rodzą się z oplecioną pępowiną wokół nóg lub szyi, a węzły są bardzo rzadkimi przypadkami. Najprawdopodobniej dziecko tak "szalało" w brzuchu krótko przed porodem, że poskutkowało to taką niespodzianką.

Fot. Reddit

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło: Reddit

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News