2-latek zmarł w tragicznych okolicznościach. Duchowny odmówił mu pogrzebu, zachował się poniżej ludzkiej godności

2-latek zmarł w tragicznych okolicznościach. Duchowny odmówił mu pogrzebu, zachował się poniżej ludzkiej godności Źródło: .

Dziecko zmarło w tragicznych okolicznościach, rodzice chłopca byli pogrążeni w ogromnej żałobie. Gdy chcieli pochować dziecko, duchowny odmówił pogrzebu.

Dziecko zmarło w wyniku okropnego wypadku, rodzice ogromnie cierpieli po śmierci swojego syna. Kiedy chcieli pochować chłopca, musieli zmierzyć się z kolejnym ciosem. Duchowny odmówił pogrzebu ich synowi. Ciężko uwierzyć w powód, dla którego zachował się w tak okrutny sposób.

Dziecko zmarło w wyniku tragicznego wypadku

Do nieprawdopodobnej tragedii doszło na jednym z ukraińskich osiedli w miejscowości Zaporoże. Rodzice wraz ze swoim niemal 2-letnim synem stali przed swoim blokiem. Matka dziecka odeszła na chwilę od męża i wózka z chłopcem, by pożegnać się ze swoimi rodzicami. Chwilę później okolicą wstrząsnął ogromny huk, a kiedy Anna Polishchuk zobaczyła co się stało, zmroziło jej krew w żyłach.

Na wózek, w którym siedział jej syn, spadł samobójca, który wyskoczył z 8. piętra. Przeraźliwy krzyk Anny wywołał poruszenie wśród sąsiadów. Wszyscy znali kobietę, na co dzień pracowała jako nauczycielka w okolicznym sierocińcu. Natychmiast wezwano służby ratunkowe.

- Wszyscy głośno się modliliśmy, to było jedyne, co wtedy mogliśmy zrobić - powiedziała jedna z sąsiadek rodziny.

Samobójca wyskoczył z okna i spadł na wózek z dzieckiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownicy robili co mogli, ale nie udało im się uratować dziecka, chłopiec zmarł w karetce. Jak podaje "DailyMail", do tej pory nie wiadomo, dlaczego 39-letni mężczyzna wyskoczył z okna. Mieszkał tuż nad mieszkaniem poszkodowanej rodziny.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem

2. Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Kiedy pogrążeni w ogromnej żałobie rodzice chcieli pochować syna w najbliższej cerkwi, spotkał ich kolejny cios. Gdy udali się do duchownego, ten stanowczo odmówił im pogrzebu dziecka. Tłumaczył, że dziecko jest heretykiem, a pochowanie go przez niego oznaczałoby bluźnierstwo. Wszystko przez to, że jego świątynia należy do patriarchatu moskiewskiego, a chłopiec był ochrzczony w cerkwi należącej do patriarchatu kijowskiego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Co za pech Dawida Kubackiego. Polak nie wystąpi w drugiej serii, wielkie rozczarowanie w Kulm
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News