Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz

Na pogrzebie dziecka balonik odrywa się od trumny i leci w kierunku zrozpaczonej matki. Chwilę później dzieje się niewyobrażalna rzecz Źródło: YouTube / TrendChannel

Dziecko Joy Gandy Vibar-Alamares niestety zmarło zdecydowanie przedwcześnie. Podczas ostatniego pożegnania malucha w kaplicy doszło do zadziwiającej sceny. Film z tego wydarzenia obejrzały już tysiące poruszonych internautów z całego świata.

Dziecko, jak zwykło się mówić, nigdy nie powinno odchodzić z tego świata przed swoim rodzicem. Dla wielu ojców i matek jest to bowiem zbyt bolesne doświadczenie, po którym nie mogą powrócić do dawnego życia. Podobna tragedia spotkała jednak niestety Joy Gandę Vibar-Alamares, która musiała pochować swoje maleństwo.

Dziecko Joy zmarło przedwcześnie

Kobieta wraz z bliskimi udała się do kaplicy, gdzie miała po raz ostatni pożegnać ukochanego synka. Podczas czuwania przy trumnie dziecka doszło do zadziwiającej sceny. Zebrani, których uwieczniono na krótkim filmiku, sami nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przy trumnie umieszczono kilka białych baloników. Jeden z nich niespodziewanie oderwał się z miejsca, gdzie go zawieszono, i poszybował w stronę zrozpaczonej matki. Gdy doleciał do niej i był już przy jej głowie, kobieta złapała go, po czym zaczęła gorzko szlochać. Inni żałobnicy także nie mogli powstrzymać łez, które same cisnęły się do oczu.

Poruszający filmik udostępniono w Internecie

Dzisiaj grzeje: 1. Gorszej rzeczy w samolocie już nie można zrobić. Trzeba nie mieć wstydu [FILM]
2. Sytuacja robi się coraz gorsza, IMGW natychmiast zareagowało. Ogłoszono żółte alarmy dla województw

Nagranie z tej niecodziennej sytuacji trafiło do sieci, gdzie odtworzono je już ponad 70 tys. razy. Komentujący uznali scenę za symboliczne pożegnanie matki z synem. Przytulając biały balonik, kobieta mogła wyobrazić sobie, że po raz ostatni ściska swoje utracone dziecko. Inni w swoich opiniach nie ukrywali, iż przyglądając się zdarzeniu uwiecznionemu na filmiku trudno im było powstrzymać płacz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Niestety, umarła córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować
  4. Właściciele używanych aut przecierają oczy ze zdumienia. Właśnie weszło w życie nowe prawo, mało kto o nim wiedział
  5. Placki ziemniaczane odchodzą do lamusa, teraz rządzą fuczki. Fenomenalny przepis na pyszne placuszki odbiera mowę

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News