porzucił dziecko na ulicy
.
Bartłomiej Cieślak - 16 Stycznia 2020

Stwierdził, że nie stać go na dziecko. Porzucił je w torbie na środku ulicy

Dziecko zostało porzucone przez bezdusznego ojca, który uznał, że w zalewie własnych problemów nie jest w stanie opiekować się 3-letnim synem. Samo to jest już wystarczająco przerażające, ale najgorszy jest sposób, w jaki mężczyzna dokonał tego czynu.

Dziecko wepchnął do sportowej torby, zasunął suwak i pojechał w siną dal. Następnie 53-letni pan Qu podszedł do sklepu, rozejrzał się wokół, czy nikt go nie obserwuje, po czym zostawił torbę i odszedł. Nie wiedział jednak, że wszystko nagrała kamera, która później miała stanowić najważniejszy dowód w sprawie o porzucenie dziecka. Zanim jednak doszło do rozprawy, maluch przeżył nie lada koszmar.

Sanatorium miłości IwonaTrudno opisać smutek. Iwona z Sanatorium miłości przeżyła piekło, nie chciało jej się żyćCzytaj dalej

Rzecz działa się w listopadzie ubiegłego roku. Bezduszny ojciec zostawił syna w torbie pod sklepem, wrócił do samochodu i odjechał do położonego 140 km dalej domu. Dopiero po godzinie torbą zainteresował się jakiś mężczyzna, najprawdopodobniej właściciel sklepu, pod którym rozegrał się dramat. Niestety, jego reakcja pozostawia wiele do życzenia: wziął torbę w rękę i zamiast pomóc malcowi, przeniósł ją kawałek dalej, pod drzwi restauracji. Najwyraźniej uznał, że tym problemem powinien zająć się ktoś inny.

Dziecko spędziło w zamknięciu jeszcze kilka godzin. Dopiero, gdy o własnych siłach wydostało się z pakunku, ktoś zwrócił na nie uwagę i zawiadomił policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna Sienkiewicz życieKrystyna Sienkiewicz nie miała łatwego życia. Tuż przed śmiercią przeszła przez piekłoCzytaj dalej

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, znaleźli w torbie list ojca, który miał wyjaśnić powód takiego zachowania. Okazało się, że dziecko było owocem miłości z jego kochanką, która porzuciła syna i zostawiła go z ojcem, który nie był z tego powodu zadowolony. 53-latek pisał dalej, że sam ma problemy zdrowotne i finansowe, dlatego też uznał, że dziecku będzie lepiej z kimś innym. Dlaczego jednak zostawił je w sposób, który mógł doprowadzić do tego, że malec się udusi lub stanie mu się inna krzywda? Tego nie wiadomo.

Dzisiaj grzeje:

1.Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Na pewno jednak zapyta o to sąd, przed którym mężczyzna niechybnie stanie. Nagranie z kamery doprowadziło policję do jego domu. Mężczyźnie grozi teraz 5 lat pozbawienia wolności. Dziecku na szczęście nic się nie stało i czeka teraz na rodzinę, która zapewni mu prawdziwy dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?
  4. Oprócz 13. i 14., emerytury mogą być jeszcze wyższe. Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek.Znaki zodiaku, które nie mają szans na udany związek. Jesteś na liście?Czytaj dalej

Źródło: SuperExpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News