W złości zaczął brutalnie bić malutkie dziecko. Doprowadził do tragedii, usiadł przy komputerze i wpisał straszne słowa

W złości zaczął brutalnie bić malutkie dziecko. Doprowadził do tragedii, usiadł przy komputerze i wpisał straszne słowa Źródło: facebook

Dziecko, które zostało brutalnie pobite przez ojca, było początkiem tragedii, jaka miała miejsce w tej rodzinie. Niestety, wydarzenia, które miały miejsce zwieńczone zostały dramatycznym finałem, a słowa, które napisał w komputerze mrożą krew w żyłach.

Dziecko urodziło się zaledwie 23 dni wcześniej. Rodzice, którzy powitali na świecie malutką Mikaylę byli niezwykle zadowoleni i dumni z pięknej pociechy. Niestety, pewnego dnia ich życie zmieniło się na zawsze. Tragedia, która miała miejsce u nich w mieszkaniu, sprawia, że nikt nie może przejść obok niej obojętnie. 

Brutalnie pobite dziecko to zaledwie początek dramatu 

Thomas Haining miał 19 lat, kiedy na świecie pojawiła się jego córeczka Mikayla. Jako młody ojciec, robił wszystko, by nic nie stało się maluszkowi. 22 dni razem ze swoją dziewczyną Shannon Davies doglądali dziewczynki, która stała się dla nich oczkiem w głowie od pierwszego momentu, gdy usłyszeli jej płacz. 

Niestety 23 dnia jej życia doszło do dramatycznych wydarzeń. Zdenerwowany ojciec nie mógł wytrzymać nowej sytuacji, w jakiej się znalazł i zaczął brutalnie bić dziecko. Uderzał dziewczynką o drzwi, a kiedy znudził się uderzaniem, odłożył dziecko i zasiadł przed komputerem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata chciał się dowiedzieć, jak postąpić w takiej sytuacji

Thomas otworzył komputer by wpisać do wyszukiwarki przerażające pytanie

- Co zrobić po tym, jak dziecko zostało mocno potrząśnięte? - pytał ojciec.

Zamiast natychmiast pomóc dziecku, wzywając karetkę pogotowia, ojciec chciał dowiedzieć się od internautów, jak mógłby pomóc dziecku, które właśnie brutalnie pobił. Mężczyzna swoim czynem doprowadził do śmierci dziewczynki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Gdyby Mikayla dzisiaj żyła miałaby już ponad dwa lata. Były by to pierwsze świadomie przeżyte święta, jednak tata postanowił odebrać jej życie. Mężczyzna za zabicie dziecka został skazany na karę więzienia, gdzie ma spędzić najbliższe lata. Dla mamy zamordowanego dziecka, nie ma żadnej kary, która pomogłaby jej się pogodzić ze stratą ukochanej córeczki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

źródło: dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News