Koszmarna śmierć 4-latki, jej agonia trwała 12 godzin. Wystarczyła chwila nieuwagi

Koszmarna śmierć 4-latki, jej agonia trwała 12 godzin. Wystarczyła chwila nieuwagi Źródło: fot. unsplash.com/🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy

4-letnie dziecko uległo potwornemu wypadkowi, który zakończył się śmiercią w potwornych męczarniach. Wystarczyła niestety tylko chwila nieuwagi.

Dziecko powinno być cały czas obserwowane przez swoich rodziców lub opiekuna, który właśnie sprawuje nad nim opiekę. Wszystko dlatego, że nawet w domu może dojść do tragicznego w skutkach wypadku, a czasami wystarczy do tego zaledwie chwila nieuwagi, tak jak niestety w tym, tragicznym przypadku.

Niestety na skutek wypadku 4-letnie dziecko straciło życie w potwornym cierpieniu, które trwało przeszło 12 godzin. Lekarze robili, co tylko mogli, aby uratować dziewczynkę, której pomocy starano się udzielić jeszcze przed przyjazdem karetki, ale to wciąż było za mało. Rodzina 4-latki nie może pogodzić się z tym, co się stało.

Dziecko umierało w potwornym cierpieniu

4-letnia Amberly wylała na siebie ogromny garnek gotującej się wody, przez co doznała bardzo obszernych i dotkliwych poparzeń swojej głowy, ramion oraz innych części  ciała. Jej opiekunowie starali się udzielić pomocy, jak tylko doszło do tego potwornego wypadku, jednocześnie wzywając służby.

Kiedy policja przybyła na miejsce, funkcjonariuszom została przedstawiona cała sytuacja, a następnie na miejsce przybyli ratownicy, którzy momentalnie zabrali małą Amberly do szpitala. Lekarze starali się uratować jej tam życie, niestety bezskutecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciocia dziewczyny opisała wszystko na swoim profilu na Facebooku, w którym nazywa 4-latkę swoją księżniczką. Kobieta wciąż nie pogodziła się z tym, co się stało, a winą za wypadek Amberly obwinia opiekunkę Juanę Marquez, która miała zajmować się dziewczynką w chwili wypadku.

Niestety 4-latka nie była ze swoją rodziną w ostatnich chwilach swojego życia, ale teraz jej bliscy deklarują, że zrobią wszystko, aby wywalczyć sprawiedliwość. Juana Marquez została zatrzymana przez policję po tym, jak Amberly zmarła i postawiono jej zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Ciężko pogodzić się z tak potworną śmiercią osoby, która ma zaledwie 4-latka i tym bardziej zrozumieć, jak mogło dojść do takiej tragedii. Niestety niekiedy wystarczy nawet chwila nieuwagi, aby doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Miejmy nadzieję, że ta historia stanie się przestrogą dla wielu rodziców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News