Gdy rodzice spuścili go z oczu, dziecko skoczyło z piętrowego łóżeczka. Wszystko nagrała kamera

Gdy rodzice spuścili go z oczu, dziecko skoczyło z piętrowego łóżeczka. Wszystko nagrała kamera Źródło: Instagram/sveta sidananas

Małe dziecko na chwile spuszczone z oka może narobić nie małych szkód lub zrobić sobie krzywdę. Ci rodzice byli tak bardzo pochłonięci sobą, że nie zauważyli zagrożenia, które czyha na ich syna. Mogło dojść do okropnej tragedii.

Dziecko pewnej pary z Rosji mogło nie wyjść z tego w jednym kawałku. Sveta Ananas oraz Andrei Bonor mają dwuletniego syna, Gabriela. Byli tak bardzo skupieni na sobie, że nie zauważyli, co się dzieje z ich pociechą. Wszystko jednak zostało uwiecznione, a internauci są oburzeni zachowaniem nieodpowiedzialnych rodziców.

Na chwilę spuścili dziecko z oczu. To był błąd

Rodzice nagrywali video do aplikacji społecznościowej Tik Tok, która polega na dzieleniu się z innymi użytkownikami krótkimi filmikami. Plan był taki, że Sveta miała skoczyć z materaca na Andreia i objąć go nogami w pasie - mężczyzna miał ją złapać i utrzymać się na nogach.

Sveta rozpędziła się na materacu i skoczyła na swojego partnera. Ten pod jej ciężarem zachwiał się, ale udało mu się utrzymać na nogach. Jednak tuż za ich plecami dziecko spowodowało poważne zagrożenie dla swojego zdrowia. Wdrapało się na łóżko piętrowe korzystając z chwili nieuwagi opiekunów, a następnie skoczyło na materac, uderzając w niego głową. Na szczęście lądowanie było miękkie, a 2-latek po efektownym salcie tylko się śmiał, ale mogło się to skończyć znacznie gorzej.

Rodzice pochwalili się swoim brakiem odpowiedzialności w internecie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo że od tragedii dzieliło ich niewiele, rodzice zamiast wyciągnąć z tego lekcję, pochwalili się nagraniem w internecie, ujawniając wszystkim swój brak odpowiedzialności. Wrzucili je nie tylko do aplikacji Tik Tok, ale także na Instagram, gdzie w komentarzach internauci dobitnie stwierdzili, co sądzą o wyjątkowo nieodpowiedzialnym zachowaniu rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Na jej kolanach siedziała roczna córeczka. Upiorny wypadek, serce gwiazdy TVN momentalnie zastygło ze strachu
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

- Wow. Biedne dziecko. Rodzice byli tak zaabsorbowani sobą, że pozostawili dziecko bez opieki - napisał użytkownik.

- Może i dziecko po całym zdarzeniu ma uśmiech na twarzy, ale to nie tłumaczy rodziców z braku odpowiedzialności. Co, jeśli wasz syn zrobiłby sobie krzywdę? Wstydźcie się oboje - skomentował internauta.

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup
  5. Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Daily Mail

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu