Dziecko choroba
Daily Mail
Maria Wieczorek - 15 Stycznia 2020

2-latka ma śmiertelnie niebezpieczną przypadłość. Jej serce staje w określonych sytuacjach, nagranie jest porażające

Dziecko, które uwieczniono na zatrważającym nagraniu, cierpi na poważną chorobę. Dziewczynka mdleje w kilku określonych sytuacjach, gdyż jej serce znacząco zwalnia, a ciśnienie naturalnie spada. Rodzice poważnie boją się o życie swojej małej córeczki.

Dziecko, które można zobaczyć na zdobywającym ogromny rozgłos filmiku z domowej kamery, to 2-letnia Bethany. Dziewczynka zmaga się z nietypową chorobą, która często mylona jest wstępnie z padaczką. Zdaniem lekarzy jej dolegliwość to jednak coś zupełnie innego, jednak także niesie za sobą bardzo poważne ryzyko.

Robert Janowski, smutna wiadomośćSmutna wiadomość dot. Roberta Janowskiego. Jego żona potwierdziła doniesieniaCzytaj dalej

Dziecko cierpi na bardzo groźną dolegliwość

U dziecka zdiagnozowano bowiem omdlenia wazowagalne. Czym są? To zespół neurokardiogenny, który doprowadza chorych do omdleń w kilku konkretnych sytuacjach. Na skutek pionizacji ich serce znacząco zwalnia, a ciśnienie spada, przez co tracą przytomność. Wcześniej choremu może się kręcić w głowie, może odczuwać bóle brzucha i głowy, czy też mieć zaburzenia słuchu i widzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

tvnByła gwiazdą polskiego Mam Talent, potem filmów dla dorosłych. Dzisiaj nie przypomina siebieCzytaj dalej

Sama dolegliwość nie została jeszcze dokładniej zbadana przez specjalistów. Jak twierdzą lekarze, do omdleń doprowadza przede wszystkim długotrwała pozycja stojąca. Sprzyja im dodatkowo wysiłek fizyczny oraz wysoka temperatura, ale także stres, napięcie emocjonalne, czy chociażby widok krwi. U 2-letniej Bethany rzeczonym czynnikiem okazuje się najczęściej zdenerwowanie.

2-latka nie może normalnie funkcjonować

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy zostali wyrzuceni z norweskiego samolotu. Nie zgadzają się z oskarżeniami linii
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Jak przekazali rodzice dziewczynki, przy niektórych omdleniach dziecko całe sinieje, a jego ciało nieco drży. Niestety przerażeni opiekunowie nie są w stanie w żaden sposób mu pomóc. Starają się przede wszystkim chronić córkę przed stresującymi sytuacjami, na które mogłaby zareagować złością.

Nagranie, na którym uwieczniono omdlenie 2-latki, okazuje się naprawdę zatrważające. Nagła utrata przytomności może niestety doprowadzić do niemałej tragedii, dlatego też dziewczynka musi być pod stałą opieką kogoś dorosłego, kto w kryzysowej sytuacji złapie ją i ułoży w odpowiedniej pozycji.

Przepraszamy, wideo jest obecnie niedostępne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

PolsatByli ikonami polskiej telewizji. Ich śmierć była tragiczna, okoliczności przytłaczająco smutneCzytaj dalej

Źródło: Daily Mail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News