Najmłodsze dziecko miało zaledwie rok. Mąż regularnie wykorzystywał dzieci, jego żona w tym czasie dopuszczała się jeszcze gorszych czynów

Najmłodsze dziecko miało zaledwie rok. Mąż regularnie wykorzystywał dzieci, jego żona w tym czasie dopuszczała się jeszcze gorszych czynów Źródło: Essex Police

Dziecko miało zaledwie rok, było najmłodsze z całego rodzeństwa, a już jego życie zamieniło się w piekło. Na jaw wyszło, że ich ojciec regularnie je wykorzystywał, a w tym czasie jego żona robiła jeszcze gorsze rzeczy. Tragedia, do której doszło, nie mieści się w głowie.

Dziecko przyszło na świat w rodzinie, w której nigdy nie powinno pojawić się potomstwo. Niestety, urodziło się w domu, w którym już na samym wstępie zgotowano mu prawdziwe piekło. Dziecko miało zaledwie jeden roczek, a jego rodzice zrobili mu największą krzywdę z możliwych. 

Dziecko było jedną z ofiar rodziców 

Mark Gable i jego partnerka Jessica Fry zostali przyłapani na najgorszej rzeczy z możliwych. Para pochodząca z Colchester dopuszczała się haniebnych czynów, a w centrum ich zainteresowania znalazły się ich dzieci, które zostały skrzywdzone w najgorszy z możliwych sposobów. 

Policja, która znalazła się w mieszkaniu rodziców, sprawdziła na laptopie co znajduje się w kręgu zainteresowania pary. Wyszło na jaw, że Mark i Jessica znęcają się nad swoimi dziećmi. Przemoc seksualna dotyczyła wszystkich dzieci, w tym najmłodszego. Niespełna roczne dziecko padło ofiarą ojca pedofila, podczas gdy matka nagrywała wszystko na kamerze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dowody znalezione przez policję są niepodważalne. Rodzice w najgorszy sposób wykorzystali niewinne dzieci - rzeczy, które im robili, na zawsze pozostaną w pamięci ofiar.

Żadne dziecko już nie zostanie przez nich skrzywdzone

Na szczęście para, która sprawiła niewyobrażalną krzywdę swoim dzieciom, spędzi najbliższe lata w więzieniu. Wyrodny ojciec Mark Gable otrzymał wyrok skazujący na 11 i pół roku pozbawienia wolności, a jego żona pozostanie w więzieniu przez okrągłe dziesięć lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2.
Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Wyrok skazujący dla pary wydaje się być wyjątkowo niski - opinia publiczna jest zdania, że za krzywdy wyrządzone niewinnym maluchom para powinna spędzić resztę życia w więzieniu tak, by żadne dziecko nie wpadło w ich ręce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę
  6. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

źródło: metrocouk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News