"Kwestią czasu było kiedy ją dorwą i ukarzą po swojemu". Co się dzieje z Katarzyną W.?

"Kwestią czasu było kiedy ją dorwą i ukarzą po swojemu". Co się dzieje z Katarzyną W.? Źródło: screenshot/TVN

Dziecko Katarzyny W. umarło w okropny sposób. Wszyscy pamiętają, jak własna matka pozbawiła Madzię życia, a zwłaszcza jej współwięźniarki. Według nich zasłużyła na karę gorszą niż ta wymierzona przez sąd.

Dziecko zazwyczaj jest dla matki najważniejszą osobą na świecie. Inaczej było w przypadku Katarzyny W., która w okropny sposób zabiła swoją córeczkę upuszczając ją na podłogę, a później oszukała całą Polskę mówiąc, że ktoś porwał Madzię. Po wyjątkowo medialnym śledztwie prawda wyszła jednak na jaw, a dzieciobójczyni została skazana na 25 lat więzienia za swój ohydny czyn. Nie mogła jednak liczyć na spokojne odsiadywanie wyroku - więźniarki już wiedziały, co takiego zrobiła i bardzo im się to nie spodobało.

Katarzyna W. zabiła własne dziecko. Osadzone tego nie znoszą

Gdy Katarzyna W. trafiła do więzienia, wszyscy już wiedzieli, za co została skazana. Dzieciobójstwo, zaraz obok pedofilii, jest tym rodzajem zbrodni, który jest potępiany nawet przez innych skazanych. Kobiety w zakładzie karnym w Krzywańcu, gdzie trafiła mama Madzi, chciały ją ukarać na własny sposób. Uznały, że zwykła odsiadka to za mało za tak okropny czyn.

- Nie musiały jej ,,rozmazywać'”, czyli ustalać jak wygląda i za co siedzi, bo doskonale wiedziały to z mediów. Kwestią czasu było kiedy ją dorwą i ukarzą po swojemu - zdradza informator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne osadzone brzydziły się jakiekolwiek kontaktu z Katarzyną W. Nie chciały mieć z nic wspólnego, nie licząc tylko tych chwil, w których mogłyby skrzywdzić w jakikolwiek sposób, choćby słowem. Lata mijają, a zła sława dzieciobójczyni nie przemija. Nadal jest jedną z najbardziej znienawidzonych więźniarek, a strażnicy ciągle obserwują, czy jest bezpieczna.

Dzieciobójczyni musiała zostać przeniesiona do innej placówki

Po gruntownym remoncie w więzieniu dla kobiet w Krzywańcu wiele się zmieniło. Nowy podział przestrzeni i zastąpienie strażników monitoringiem sprawiło, że zaczęto się obawiać o Katarzynę W. Zadecydowano, że lepiej będzie przenieść ja do innego zakładu karnego, tym razem na Dolnym Śląsku. To właśnie tam teraz przebywa.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2.
Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Tam zapewne matka Madzi nie może liczyć na lepsze traktowanie. Zbrodnia, jakiej się dopuściła, chyba dla każdego jest jedną z najgorszych. Bezbronne dziecko nawet dla większości kryminalistów jest nietykalne, bowiem nawet nie ma szansy, żeby się obronić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. Urzędnicy obejrzą twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News