Warszawa: brutalny atak na kobietę z małym dzieckiem. Nagła interwencja służb

Warszawa: brutalny atak na kobietę z małym dzieckiem. Nagła interwencja służb Źródło: twitter/dolnoslaska_policja/

Dziecko i jego mama zaatakowani w miejscu publicznym. Świadkowie zdarzenia nie mogli uwierzyć w bezwzględne zachowanie sprawcy i od razu ruszyli z pomocą. Chwilę później zjawiła się również policja.

Zaledwie roczne dziecko wpadło w panikę, a jego mama nie mogła nic zrobić. Sprawca miał o wiele więcej siły niż jego ofiary, dlatego konieczna była interwencja odpowiednich służb. Sytuacja była naprawdę poważna i gdyby nie szybka pomoc, wszystko zakończyć się mogło w najgorszy, możliwy sposób. 

Kobieta i jej dziecko brutalnie zaatakowani. Błyskawiczna interwencja służb 

Jak podają media, do zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 21:00 na Nowym Świecie w Warszawie. Zmierzający właśnie tamtejszą okolicą mężczyzna wraz z żoną i rocznym dzieckiem, nagle zaczął się awanturować. Przerażona kobieta zaczęła krzyczeć i prosić, by się uspokoił, jednak on pozostawał głuchy na jej słowa. Wymachiwał pięściami, był brutalny i w kilka sekund stał się bardzo agresywny. 

Przypadkowi przechodnie, których uwadze nie umknął proceder, od razu pospieszyli kobiecie i maleństwu na pomoc. Mężczyzna miał ponoć na nich pluć i się odgrażać, a dopiero po kilku minutach udało się go obezwładnić. W międzyczasie zawiadomiona została policja, która na miejscu zjawiła się chwilę później. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Funkcjonariusze przejęli agresywnego obcokrajowca i jak się okazało, był on pod wpływem alkoholu, dlatego przewieziono go na izbę wytrzeźwień. Przerażona kobieta i dziecko starali się w tym czasie dojść do siebie. Wciąż nie wiadomo, dlaczego mężczyzna nagle stał się agresywny, ale jak podają media, mimo jego brutalnego zachowania, nikt nie złożył oficjalnego zawiadomienia. Trudno zatem przewidzieć, czy sprawca poniesie jakiekolwiek konsekwencje swoich czynów.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

- Policja nie dostała zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa. Nikt z uczestników zdarzenia nie zgłosił oficjalnego zawiadomienia - powiedział Robert Szumiata ze stołecznej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Akcyza na papierosy i alkohol GIGANTYCZNIE wzrośnie. Znamy dokładne liczby
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

Źródło: wprost  

Następny artykuł