Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych

Zdjęcie rentgenowskie głowy tego dziecka, aż odebrało lekarzom mowę. Rodzice 2-latka ostrzegają innych Źródło: Screen/Rumble

Dziecko trafiło do szpitala zupełnie nieprzytomne. Rodzice, którzy przywieźli dwulatka do placówki medycznej, obawiali się najgorszego. Wkrótce wykonano badanie RTG, które miało wykazać, co stało się chłopcu. Lekarze zobaczyli na ekranie coś, co odjęło im mowę.

Dziecko upadło na podłogę, a po chwili straciło przytomność. Rodzice, którzy zauważyli leżące nieruchomo dziecko, natychmiast próbowali udzielić mu pomocy. Wkrótce 2-latek trafił do szpitala. Lekarze zrobili mu RTG głowy, aby zdiagnozować, co jest przyczyną jego zasłabnięcia. Zobaczyli coś, co zupełnie ich zdruzgotało.

To, co znajdowało się w głowie dziecka, przeraziło wszystkich lekarzy

Chińscy lekarze widzieli przez wiele lat swojej pracy najróżniejsze przypadki. To, co pokazało im jednak zdjęcie RTG głowy 2-latka, zupełnie ich zdruzgotało. Chen Chen miał w głowie wtyczkę do kontaktu, która przebiła grubą warstwę jego czaszki. Jak do tego doszło? Jak podaje serwis "Rumble", Chen Chen bawił się w salonie pod okiem rodziców. W pewnym momencie mały, zaledwie dwuletni Chińczyk, przewrócił się i nadział się głową na wtyczkę do kontaktu.

Rodzice, choć przestrzegali wszelkich zasad, mogących uchronić własne dziecko od niebezpieczeństw, nie pomyśleli o tym, że zwykła wtyczka może spowodować tragedię. Niestety, wtyczka przebiła czaszkę Chen Chena, przez co lekarze podczas wielogodzinnej operacji, mieli ogromną trudność, aby usunąć ją z głowy dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Dziecko całe i zdrowe wróciło już do domu

Rodzice Chen Chena mieli szczęście, bowiem dwulatkowi cudem nic się nie stało. Wtyczkę usunięto z jego mózgu, a następnie ranę zabandażowano. Dwulatek wrócił już do domu, a dzisiaj jest cały i zdrowy. Wtyczka nie uszkodziła na szczęście jego mózgu.

Fot. Screen/Rumble

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda TVN miała poważny wypadek. Opublikowała drastyczne zdjęcia. Fani przerażeni
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News