Dziecko matka zabójstwo
unsplash.com
Klaudia Bochenek - 14 Lipca 2020

Agata tuż po porodzie zabrała dziecko do kuchni. Przerażające szczegóły zbrodni

Dziecko od początku było uważane za niechciane. Wówczas 22-letnia Agata robiła wszystko, żeby tylko poronić, ewentualnie żeby noworodek przyszedł na świat martwy. Kiedy w końcu urodziła, postanowiła włożyć dziecko do pieca.

Dziecko przyszło na świat w wodzie, a już na następnego dnia zostało włożone do pieca. Matka za wszelką cenę chciała pozbyć się ciała nie pozostawiając żadnego śladu. Nie udało jej się to, teraz odpowie za swoje czyny.

23-latka od początku nie chciała zostać matką

23-letnia Agata F. w czerwcu 2018 roku dopuściła się okrutnej zbrodni. Kiedy wiedziała, że zbliża się rozwiązanie, zażywała narkotyki, aby jak najszybciej doprowadzić do rozwiązania. Zresztą, jej postępowanie świadczy o tyma, że nie chce tego dziecka - w ciąży piła alkohol, paliła papierosy i zażywała narkotyki. W historii wyszukiwania w jej przeglądarce odnaleziono hasła, które wskazywały na to, że szuka informacji o skutecznym poronieniu.

Media obiegły wyjątkowo smutne informacjeMiliony Polaków oglądało jego show. Niestety, media właśnie przekazały informację o śmierci prezenteraCzytaj dalej

Kiedy 23-latka zaczęła rodzić, zrobiła to po cichu - w pokoju obok spali inni domownicy, m.in. matka dziewczyny. Nie wezwała też karetki pogotowia. Poród odbył się w wannie z wodą.

- Dziecko wpadło do wody. Wyjęłam je. Było sine i nie oddychało. Trzymałam je na rękach jakieś 15 minut. Potem zawinęłam w ręcznik i włożyłam do kuchenki. Tam już były śmieci. Położyłam się obok. Byłam sama i nie widziałam, co robić - opowiadała Agata F. na przesłuchaniu.

Dziecko mogło urodzić się już martwe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kamil Stoch opublikował zdjęcieFani Kamila Stocha nie mogą uwierzyć. Opublikował wymowne zdjęcie, jego nowe zajęcie zdumiewaCzytaj dalej

Agata F. następnego dnia próbowała spalić dziecko. Co więcej, domownicy odkryli zwłoki dziecka kilka dni po narodzinach. Agaty F. nie było wtedy w domu, ponieważ w najlepsze bawiła się na weselu ze swoim chłopakiem. Nie powiedziała nikomu o tym, co się stało - udawała, jakby ciąży nie było. Tańczyła, piła, paliła, współżyła.

Dzisiaj grzeje:

1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2. Tragiczny finał wesela. Nie żyje panna młoda, zginęła na skutek fatalnej pomyłki

Aby wydać odpowiedni wyrok, sąd musiał wykazać czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe.

- W tym celu powołano dwie opinie biegłych, jednak żadna z nich nie była w stanie stwierdzić, czy dziecko urodziło się żywe, dlatego uznano, że urodziło się martwe - tłumaczył reporter Polsat News Piotr Kuśmierzak. Agata F. przyznała się tylko do podpalenia i ukrycia zwłok malucha, ale nie przyznała się do zabójstwa. Dziś odbyła się rozprawa, na której była nieobecna - sąd skazał ją na 8 lat pozbawienia wolności, ponieważ kobieta nie była zaburzona i poradziłaby sobie z dalszym życiem i opieką nad noworodkiem. Agata F. trafi do więzienia za nieudolne usiłowanie pozbawienia życia dziecka i zbezczeszczenie zwłok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Druzgocące wyznanie Adama Małysza. Nikt nie zdawał sobie sprawy z jego dolegliwości, padły szczere słowa
  2. Wywołują niewiarygodne skutki uboczne. Niestety, kupujemy je i jemy każdego dnia
  3. Dopiero po latach Natalia Kukulska wyznała, przez co przechodziła. Potrzebowała pomocy, ale milczała
  4. Nie mieści się w głowie. Bezbronne dzieci bawiły się na placu zabaw, nagle obcy mężczyzna zrobił karygodną rzecz
  5. Niebywałe, jak dziś wygląda grób Kory. Zmienił się nie do poznania, już nie ma kwiatów ani jej zdjęcia
  6. Karol Strasburger nie miał pojęcia, co dużo młodsza żona robi za jego plecami. Nagle wszyscy się dowiedzieli

Kobieta opublikowała szokujące zdjęciaKupiła bluzkę modnej marki, teraz ostrzega inne kobiety. Ubranie poparzyło jej klatkę piersiową, zdjęcia tylko dla odważnychCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News