Mama zawiązała małemu dziecku plastikową torbę na głowie. Ale najgorsze zrobiła dopiero później, była wyjątkowo okrutna

Mama zawiązała małemu dziecku plastikową torbę na głowie. Ale najgorsze zrobiła dopiero później, była wyjątkowo okrutna Źródło: Pexels.com / it's me neosiam

Dziecko miało tylko 3 latka, kiedy jego matka postanowiła zgotować mu prawdziwe piekło. Wszystko dokładnie zaplanowała i nie miała żadnych skrupułów. Policjanci byli wstrząśnięci.

Dziecko w momencie, gdy dotarła do niego straż pożarna, miało związane ręce i plastikową torbę na głowie. Znajdowało się w płonącym pomieszczeniu. Gdyby nie błyskawiczna interwencja służb, mogło dojść do ogromnej tragedii. Okazało się, że taki los zgotowała mu własna matka.

Dziecko uwięziła w domu, który następnie podpaliła

47-letnia Maricela Magana Ruiz z Santa Paula z Kalifornii została niezwłocznie aresztowana po tym, jak podpaliła własny dom. Chwilę wcześniej zawiązała swojemu zaledwie 3-letniemu synkowi plastikową torbę na głowie i uwięziła go w jednym z pomieszczeń, pozostawiając na pewną śmierć. W momencie pożaru również znajdowała się w płonącym domu.

Po tym, jak unieruchomiła własne dziecko, kobieta sama przywiązała się do łóżka w drugim pokoju i tym samym oczekiwała na samobójczą śmierć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomoc nadeszła w ostatnich sekundach

Te wstrząsające wydarzenia rozegrały się na Bahia Circle. Funkcjonariusze miejscowej straży pożarnej otrzymali zgłoszenie o pożarze w godzinach wieczornych. Kiedy dotarli do wnętrza płonącego domu, ich oczom ukazał się przerażający widok. Małe dziecko było związane i miało plastikową torbę na głowie. Obok niego wszystko dookoła się paliło.

– Początkowo kobieta nie chciała powiedzieć, kto odpowiada za sytuację i cała historia, jaką nam przedstawiała, była niespójna. Poprzez upór naszych śledczych ustaliliśmy, że jest podejrzaną. To przerażające, bo gdy zjawiliśmy się na miejscu, ogień był już prawie obok kanapy, na której znajdował się chłopiec. Gdyby ta kanapa się zapaliła, prowadzilibyśmy teraz zupełnie inną dyskusję –  powiedział szef lokalnej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Aleksandra Kwaśniewska się wygadała! Niechcący zdradziła wstydliwy sekret
2. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

47-latka i jej synek zostali przewiezieni do szpitala. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Wielu Polaków straci dużo pieniędzy. Rząd położy łapę na twoich oszczędnościach
  3. Zdjęcia córki Zbigniewa Bońka trafiły do sieci. Jest najpiękniejszą blondynką świata
  4. Lata po śmierci Marii Czubaszek mąż ujawnił druzgocącą prawdę. Niestety, nie miała szans przeżyć operacji
  5. Porwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowie

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News