Nareszcie wiadomo, kto brutalnie zgwałcił 2-latkę. Nagranie ujawniło całą prawdę

Nareszcie wiadomo, kto brutalnie zgwałcił 2-latkę. Nagranie ujawniło całą prawdę Źródło: Max Pixel

Zaledwie dwuletnie dziecko zostało brutalnie zgwałcone. Sprawca został w końcu wykryty dzięki udostępnieniu kluczowego nagrania. Prawda wydaje się być wyjątkowo bolesna.

Dziecko zostało brutalnie zgwałcone. Dziewczynka miała dopiero dwa latka, a już potwór zdążył jej zrobić największą krzywdę, jaką można sobie wyobrazić. Niewinne niczemu dziecko ucierpiało. Ze względu na jej dobro tożsamość dziecka nie została ujawniona. W mediach została nazwana Wiktorią i stała się symbolem.

Do tej niebywałej tragedii doszło w maju tego roku w Birmie. Mama zauważyła, że jej dziecko w wieku 2 lat i 11 miesięcy ma na ciele niepokojące ślady. Zabrała ją więc do szpitala gdzie lekarze potwierdzili najgorszy scenariusz. 2-latka została zgwałcona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zgwałcone dziecko 

Do gwałtu najprawdopodobniej doszło w żłobku w centrum Birmy. Mama myślała, że zostawia swoją pociechę w bezpiecznym miejscu. Stało się inaczej. Sprawa szybko trafiła do mediów. Gdy ludzie się o tym dowiedzieli wyszli na ulice protestować. Mała Wiktoria stała się szybko symbolem walki o lepsze prawa dla dzieci. Nie tyle lepsze co bardziej restrykcyjne jeżeli chodzi o wykorzystywanie seksualne nieletnich. 

Aresztowany został rzekomy sprawca. 29-letni pracownik żłobka jednak szybko został zwolniony z aresztu ponieważ nie było wystarczających dowodów, które mogłyby sugerować, że to on jest odpowiedzialny za gwałt. Pod naciskiem społeczeństwa, które domagało się ukarania sprawcy policja jeszcze raz aresztowała mężczyznę. Ruszył proces też jego proces. Obrońca 29-lat twierdzi, że uda mu się udowodnić jego niewinność. 

Przełomowe nagranie

Podczas jednej z rozpraw sędzia otworzył film z zeznaniami dziewczynki. Mała wskazuje na nim dwóch braci jako osoby, które miały dopuścić się gwałtu. Niby przełomowe nagranie, ale bracia do dnia dzisiejszego nie zostali aresztowani ani nie zostały im przedstawione zarzuty gwałtu na nieletniej. Sprawa cały czas jest w toku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Media w Birmie donoszą, że sprawa gwałtu na dziewczynce nie jest odosobnionym przypadkiem, a problem molestowania na tle seksualnym jest problemem na szersza skalę. Tylko w 2018 roku do policji trafiło 1528 zgłoszeń nadużyć. Połowa z nich dotyczyła dzieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News