Pracowała nielegalnie, zabiła 11-miesięczne dziecko. Niania z piekła rodem usłyszała wyrok

Pracowała nielegalnie, zabiła 11-miesięczne dziecko. Niania z piekła rodem usłyszała wyrok Źródło: .

Dziecko poniosło śmierć z rąk osoby, której zaufała jego mama. Niespełna roczna dziewczynka nie miała szans z nianią, która była od niej silniejsza. Szczegóły tej sprawy są wstrząsające, a takich przypadków są dziesiątki - jeśli nie setki.

Dziecko miało spędzać czas z nianią podczas nieobecności swojej mamy. Pech chciał, że zatrudniona kobieta przebywała w kraju nielegalnie. Przez jej nerwy i nieumiejętność postępowania z maluchami, jedno niewinne życie zostało przerwane.

Dziecko było chore i potrzebowało opieki

Wszystko rozegrało się 2 lata temu w Barking, we wschodnim Londynie, lecz dopiero niedawno zapadł wyrok w tej sprawie. 27-letnia niania została zauważona przez sąsiadów, gdy z dzieckiem na ręku krzyczała o pomoc. Huong Nguyen zatrudniła Anh Pham, żeby zajmowała się jej dzieckiem - Tiną. 

Wiadomo było, że Anh opiekowała się dzieckiem, a tego dnia Tina miała problemy ze zdrowiem i masę dolegliwości - katar, przeziębienie i wyżynające się ząbki dawały się we znaki. W dodatku mama Tiny spóźniła się, by odebrać dziecko. Na drugi dzień zdarzyła się prawdziwa tragedia. Do dolegliwości doszły wymioty, co mogło zdenerwować nianię.

Wyrok sądu nie dla każdego był sprawiedliwy

Anh skończyły się wszystkie pokłady cierpliwości i tuż przed południem w feralny dzień mocno potrząsnęła Tiną. Sekcja zwłok wykazała, że z dużym prawdopodobieństwem doszło do rzucenia dzieckiem. Mogła doznać obrażenia lewej strony czaszki. Zmarła z powodu krwawienia do mózgu spowodowanego znacznym użyciem siły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tina została zabrana do szpitala Queen's Hospital w Romford, zanim została przeniesiona na Great Ormond Street, gdzie odkryto, że jej mózg przesunął się o 15 mm wewnątrz czaszki, powodując puchnięcie mózgu i narastanie ciśnienia w środku główki. Dla dziecka nie było już ratunku, ale według sądu umierała bezboleśnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię
2. 500 plus razy dwa, a nawet trzy. Są sposoby, by powiększyć świadczenie

- Tina nie cierpiała, utrzymujemy postępującą utratę przytomności z powodu powolnego krwawienia - przyznał sąd. Sędzia Martin Spencer skazał ją na 6 lat więzienia i grozi jej postępowanie deportacyjne. Dla niektórych to za mało - powinna dostać dożywocie za świadome popełnienie zbrodni.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Huong Nguyen uciekła z Wietnamu od swojego męża z dwójką dzieci - chciała w końcu żyć bez problemów i dać dzieciom godny start w dorosłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka z przerażeniem patrzyła, jak KSIĄDZ uderza niemowlakiem o chrzcielnicę. To był chrzest jak z horroru
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News