Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw

Dłoń dziecka nagle zaczęła puchnąć i czernieć, ledwo uszło z życiem. Rodzice 2-latki ostrzegają: sprawdzajcie place zabaw Źródło: materiały prasowe

Dziecko prawie umarło przez przeoczenie jednego szczegółu. Dopiero gdy jego rączka zaczęła wyglądać bardzo źle rodzice zabrali je do lekarza. O mały włos nie doszło do tragedii.

Dziecko tej pary z początku nie zdradzało żadnych niepokojących objawów. Dziewczynka poszła do przedszkola i nic nie zapowiadało, aby ten dzień miał się czymkolwiek różnić od pozostałych. Okazało się jednak, że właśnie zaczyna się dramatyczna walka o życie 2-latki. Rodzice chcę teraz ostrzec innych, by bacznie obserwowali swoje pociechy.

Rodzice byli przerażeni, gdy nagle ich dziecko poskarżyło się na bolącą rękę. Wyglądała fatalnie

Córka Nataly i Micheala bawiła się na podwórku należącym do przedszkola. Nikt nie zauważył, że po placu pełza wąż. Zbliżył się do dziewczynki i ugryzł ją w rączkę. Miejsce po ukąszeniu natychmiast zaczęło puchnąć, a do tego robiło się czarne. Objawy szybko postępowały - w kilka chwil objęły całe przedramię Kiley. Wezwano helikopter medyczny, który przetransportował 2-latkę do szpitala.

Zagrożenie było poważne. Jad szybko rozprzestrzeniał się po organizmie dziecka, ryzyko amputacji reki było bardzo wysokie. Jeśli lekarze na czas nie znaleźliby odpowiedniej surowicy, dziewczynka mogłaby nawet umrzeć. Rodzice byli przerażeni, przeżywali okropne chwile strachu i napięcia, gdy czekali na kolejne informacje o stanie zdrowia ich córki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice apelują: pilnujcie swoich dzieci. Do tragedii może dojść zawsze

Szybka reakcja i błyskawiczna hospitalizacja okazały się kluczowe w walce o zdrowie Kiley. Lekarzom udało się uratować życie dziewczynki, a nawet jej ramię, które wyglądało wówczas naprawdę źle. Dziś dziecko czuje się dobrze i najpewniej nie pamięta o całym zajściu. Zupełnie inaczej niż jej rodzice, którzy zapamiętają ten dzień na zawsze. Przeszli przez trudne chwile, gdy nagle musieli stawić czoła chorobie córki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl
 

Pragną też ostrzec innych, by zawsze pilnowali swoich dzieci. Ważne jest, aby wiedzieć, jaka flora i fauna występuje w okolicy oraz jak może zaszkodzić najmłodszym. Kluczowe jest także codzienne oglądanie ciała malca, a każdy niepokojący ślad, jak zadrapania, ukłucia czy ranki powinny być jak najszybciej konsultowane z pediatrą. Nigdy nie wiadomo, jakie zagrożenie mogą ze sobą nieść niepozorne uszkodzenia w przypadku małych dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legendarny artysta oskarżony o molestowanie seksualne! 9 kobiet opowiedziało o przerażających szczegółach, robił to od 30 lat 
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News