Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom

Zdrowe dziecko położyło się spać we własnym łóżku. Po 2 godzinach było martwe, przyczyna odebrała mowę lekarzom Źródło: unspalash

Dziecko zmarło podczas snu. Kiedy lekarze odkryli przyczynę nie mogli uwierzyć w to, co się wydarzyło. Historia małego chłopca powinna być dla wszystkich ostrzeżeniem.

Dziecko było całkowicie zdrowe, kiedy kładło się do łóżka spać. Nikt nie mógł przewidzieć, że nim miną dwie godziny chłopczyk, będzie już martwy. Nieprawdopodobne doniesienia o śmierci małego chłopca powinny być ostrzeżeniem dla wszystkich rodziców.

Dziecko położyło się spać całkiem zdrowe. Dwie godziny później już nie żyło

Johnny Jackson wraz z mamą, Cassandrą wybrali się do przyjaciół, by w letni dzień popływać w basenie. Dziecko cały dzień czuło się dobrze, nic nie wskazywało na to, że wszystko może się w zaledwie kilka godzin odmienić. Po powrocie do domu dziecko było zmęczone, ale jak sądziła mama, było to wywołane zabawą w wodzie. To ona poradziła mu, żeby położył się spać.

Kiedy Cassandra po dwóch godzinach przyszła sprawdzić, jak czuje się jej dziecko, dokonała przerażającego odkrycia. Jej syn już nie żył. Natychmiast wezwała pogotowie, ale lekarze, którzy pojawili się w ich mieszkaniu, nie byli w stanie nic zrobić. Chłopczyk nie reagował, a reanimacja nie przynosiła żadnych skutków. Dziecko zostało zabrane w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, która wykazała przyczynę zgonu. 

Dziecko umarło z zaskakującego powodu 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarze, którzy badali zwłoki dziecka nie mieli wątpliwości, że dziecko zmarło w wyniku utonięcia. Jak to możliwe, że dziecko znajdujące się w łóżku utonęło? Okazuje się, że istnieje coś takiego, jak suche utonięcie. Polega ono na tym, że dochodzi do niewielkiego zachłyśnięcia wodą, a ona zaczyna zalegać w drogach oddechowych, co w końcu powoduje problemy z oddychaniem. W takim przypadku osoba zaczyna się dusić.

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego
2. Polacy pokochali go za kultowe seriale na TVN, TVP i Polsacie. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Suche utonięcie jest niezwykle niebezpieczne, a dojść może do niego nawet kilka godzin po zakrztuszeniu się wodą. W przypadku, kiedy dziecko jest małe, jego narządy także są niewielkiego rozmiaru, wtedy wystarczy nawet niewielka ilość wody, by spowodować suche problemy z oddychaniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  2. 13. emerytura będzie niższa. Seniorom wydrą z rąk część ich pieniędzy
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

źródło: jestpozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News