Dziecko
flickr.com/Tommy Sea
Klaudia Bochenek - 12 Grudnia 2019

Zrozpaczeni rodzice kopali grób dla swojego dziecka. Nagle w ziemi natrafili na wazę, z której usłyszeli przeraźliwy płacz

Dziecko zostało znalezione głęboko w ziemi. Do tej pory nie wiadomo, jak właściwie tam trafiło. Gdyby nie zrozpaczone małżeństwo szukające dogodnego miejsca na grób własnej córki, maleństwo zapewne by umarło.

Dziecko znajdowało się w ziemi na głębokości metra. Nikt nie był w stanie stwierdzić, jak długo się tam znajdowało, ale cudem jest, że w ogóle żyje. W wazie było skazane na pewną śmierć.

Dziecko znajdowało się w zakopanej w ziemi wazie

Małżeństwo ze łzami w oczach kopało dół dla swojego dziecka. W małym grobie już za chwilę miało spocząć ciało ich córeczki. Mężczyzna po wykopaniu otworu na głębokości około metra uderzył w coś łopatą. Była to gliniana waza, którą szybko wyciągnęli ją na zewnątrz, ponieważ z wewnątrz dochodził płacz. Po rozbiciu naczynia łopatą sądzili, że to jakiś koszmar - w środku znajdowało się niemowlę. Natychmiast zabrali je do szpitala - mieli nadzieję, że nie jest jeszcze za późno. Rzecz działa się w Indiach.

Maryla RodowiczWściekła Maryla Rodowicz przekazała zdumiewający komunikat. Nagranie trafiło do sieciCzytaj dalej

Zgodnie z hinduską tradycją, zmarli dorośli poddawani są kremacji, ale dzieci i niemowlęta chowa się w ziemi. Lekarze byli w szoku i z trudem uwierzyli w historię małżeństwa, że znaleźli je przez przypadek metr pod ziemią. Według oceny położników dziecko liczyło sobie około tygodnia i najprawdopodobniej było wcześniakiem. Ważyło lekko ponad kilogram, dlatego w krytycznym stanie dziecko przewieziono do specjalistycznej placówki pediatrycznej.

Lekarze zastanawiają się, ile czasu spędziła w ziemi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotNiezwykłe, co robi ten pies z kotem. Właściciele od razu chwycili za aparatCzytaj dalej

Po zaskakującym odkryciu rozpoczęły się spekulacje, ile czasu dziewczynka mogła spędzić pod ziemią. Niektórzy szacują, że nie dłużej niż trzy godziny. Gdyby nie zadziwiające odkrycie, zmarłaby w ciągu kolejnych kilkudziesięciu minut, udusiłaby się w wazie. Jednak doświadczony doktor Ravi Khann pokusił się o stwierdzenie, że dziecko z powodzeniem mogło przetrwać w naczyniu nawet 3-4 dni. Co do braku powietrza - naczynie mogło być na tyle duże, że zapewniła dziewczynce tlen lub warstwa przysypanej ziemi mogła być na tyle luźna, że przepuszczała powietrze.

Dzisiaj grzeje:

1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Dziecko mogło przeżyć nawet 3-4 dni również przez zapas swojej tkanki tłuszczowej. Każde dziecko po narodzinach ma jej sporą zawartość, a jej zadaniem jest dostarczanie energii, zapewnianie ciepła i zadbanie o komfort. Po 2 miesiącach dziewczynkę zaadoptował miejscowy polityk Rajesh Kumar Mishra. Otrzymała imię Sita, co oznacza: "zrodzona z bruzdy ziemi". Do tej pory nie znaleziono jej biologicznych rodziców.

Obrazy Pikio

Fot. Dr Ravi Khanna

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

KobietaKażda kobieta powinna mieć sodę oczyszczoną w torebce. 15 niesamowitych sztuczekCzytaj dalej

Źródło: TVN24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News