"Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku

"Wypożyczali" sobie wzajemnie dzieci, po czym brutalnie je gwałcili. Najmłodsze nie miało nawet roku Źródło: unsplash.com/Katherine Chase

Dziecko zostało brutalnie skrzywdzone przez grupę bezwzględnych pedofilów. Mężczyźni byli tak pewni siebie i swojej bezkarności, że wymieniali się nawet własnymi dziećmi. Najmłodsze nie miało roku, najstarsze ledwie 11 lat.

Dziecko nie odczuwało żadnego zagrożenia ze strony swojego ojca. Tymczasem ten usypiał je i dawał do wykorzystania innym mężczyznom. Wszystko dokumentował zdjęciami i nagraniami wideo, które potem rozsyłał w świat.

Najmłodsze wykorzystane dziecko miało jedynie 11 miesięcy

Kolejni podejrzani zostali zatrzymani w związku z aferą pedofilską na ogromną skalę. Policja dopięła swego - szajka pedofilów została rozbita. Wszystko zaczęło się, kiedy funkcjonariusze wpadli na ślad 42-letniego Niemca mieszkającego w Bergish Gladbach pod Kolonią. Udostępniał zdjęcia i filmy o tematyce pedofilskiej, sam również otrzymywał wstrząsające materiały od innych zboczeńców.

Po przeszukaniu jego mieszkania i zatrzymaniu wszystkich dostępnych nośników okazało się, że w sprawę zamieszani są też inni mężczyźni z tego samego miasta lub bliskich okolic. W toku sprawy wyszło na jaw, że pedofile nie tylko wymieniali się materiałami, ale też sami je tworzyli - wykorzystywali i gwałcili brutalnie własne dzieci, dochodziło też do tego, że "wypożyczali" sobie nieletnich. Najmłodsze z nich miało 11 miesięcy, a najstarsze 11 lat.

Oprawców mogło być więcej. Policja podjęła intensywne dochodzenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zatrzymano 7 mężczyzn, którzy zdążyli wykorzystać około 12 dzieci z Nadrenii Północnej-Westfalii i jedno z Hesji w Niemczech. Policja nie wyklucza, że ofiar mogło być więcej. Pedofilów namierzono dzięki telefonowi komórkowemu 42-latka. Miał w nich wiadomości od innych zboczeńców i ich dokładne namiary. Na nośnikach znaleziono też kilka obciążających ich dowodów.

Dzisiaj grzeje: 1. Waldemar Goszcz zginął tragicznie 16 lat temu. Osierocił 6-letnią córkę, dziś to piękna kobieta
2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowna pogoda, zerwane dachy, powalone drzewa

42-latek trzymał na komputerze pliki - oraz się nimi wymieniał - na których widać pisane dziecięcą ręką "listy miłosne" do swoich oprawców. Oprócz tego znajdowały się tam dokładne poradniki wiązania i krępowania ofiar. Tysiące znalezionych materiałów są teraz analizowane przez 20 policjantów. Śledczy mają teraz na celu zidentyfikowanie wszystkich ofiar i ich oprawców, co może zająć nawet kilka miesięcy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze tylko trochę ponad 2 tygodnie. Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre!
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. Przed śmiercią nocą wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News