Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos

Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos Źródło: pixabay.com/TheOtherKev

Dziecko, które było obecne na ślubie, natychmiast zwróciło uwagę fotografowi. Mężczyzna przyjął zlecenie od młodej pary, by uwiecznić jedyny taki moment w ich życiu. Jednak tej "imprezy" nie zapomni już do końca swojej kariery.

Dziecko sprawiło, że fotograf obecny na ślubie aż się zagotował. Spontaniczna, lecz twarda reakcja mężczyzny spotkała się z ogromną aprobatą społeczeństwa. Teraz zbiera gratulacje od innych fotografów oraz działaczy odpowiednich agencji.

Dziecko zostało zmuszone do poślubienia starszego mężczyzny

Onur Albayrak, Turek parający się fotografią, otrzymał zlecenie uwiecznienia ślubu oraz wykonania krótkiej sesji poślubnej. Nic nie zapowiadało tragedii, lecz kiedy fotograf zjawił się na miejscu uroczystości wręcz zamarł. Nie widział radości panny młodej, jedynie zadowolenie pana młodego. Dziewczyna miała smutną twarz, wyczuwalny był jej strach i cała się trzęsła.

Po przyjrzeniu się sylwetce panny młodej okazało się, że to wcale nie dorosła kobieta. Onur był w szoku, ponieważ było to jeszcze dziecko. Nastolatka miała zaledwie 15 lat i została zmuszona do zamążpójścia z o wiele starszym od siebie mężczyzną. Jej całe ciało aż krzyczało, że się boi i nie chce zostać żoną z przymusu. Onur stwierdził, że nie chce brać udziału w tym procederze.

Przepisy dotyczące ślubów z nieletnimi coraz częściej są łamane

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zdegustowany i zdenerwowany fotograf próbował opuścić "imprezę", zatrzymał go pan młody. Po krótkiej szarpaninie oraz ostrej wymianie zdań odnośnie wieku dziecka przyszły mąż otrzymał potężny cios prosto w twarz. Skończyło się złamaniem nosa. Pełen emocji Onur opisał wszystko dokładnie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

- Dziecięce panny młode są ofiarami znęcania się nad dziećmi. Żadna siła na całym świecie nie zmusi mnie do tego, abym sfotografował ślub dorosłego z dzieckiem - napisał Onur.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

Pytany przez innych, czy drugi raz postąpiłby tak samo, bez żadnego zawahania powiedział, że owszem. Mimo tego, że w Turcji minimalny wiek zamążpójścia wynosi 18 lat, to przepis ten często jest łamany. Teraz zjawisko przybrało na sile, ponieważ przez kryzys w Syrii i napływ uchodźców do Turcji i innych krajów sąsiednich spowodował gwałtowny wzrost liczby małżeństw dzieci.

- Powinien zostać okrzyknięty bohaterem, potrzebujemy więcej takich ludzi - pochwaliła gest Onura Yasmeen Hassan, dyrektorka kampanii "Równość Teraz".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Newsner

Następny artykuł