Zaatakowała bezbronne dziecko na środku chodnika. Zszokowani rodzice mogli tylko patrzeć, wszystko nagrała kamera

Zaatakowała bezbronne dziecko na środku chodnika. Zszokowani rodzice mogli tylko patrzeć, wszystko nagrała kamera Źródło: screen/YouTube

Obca kobieta zaatakowała trzyletnie dziecko na ulicach Tbilisi. Jej zachowania nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Rodzice są w szoku, a napastniczce grozi więzienie. Pozostaje pytanie co popchnęło ją do takiego zachowania.

Dziecko, które padło ofiarą brutalnego napadu w stolicy Gruzji, znajduje się pod opieką lekarzy. Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, jak na przykład to, dlaczego tak właściwie trzyletni chłopiec został ofiarą ataku. Jak widać, nawet największa ostrożność ze strony rodziców nie jest w stanie ochronić dzieci przed niebezpieczeństwami. Te czyhają na każdym kroku. I nie zawsze ich istnienie da się logicznie wytłumaczyć.

Bezbronne dziecko nie było bezpieczne nawet pod opieką rodziców

Media obiegła informacja o ataku, który miał miejsce w stolicy Gruzji przy ulicy Pekini. Dobrze, że został zarejestrowany przez kamery pobliskiej apteki, ponieważ inaczej aż ciężko uwierzyć w to, co przydarzyło się tej rodzinie z dzieckiem. 51-letnia napastniczka podeszła do chłopca i dźgnęła go w twarz nożem. Trzylatek doznał głębokich ran ciętych głównie w rejonach nosa i policzka. Gdyby nie nagranie z monitoringu, mogłoby nie udać się zidentyfikować napastniczki - zwłaszcza, że nikt z rodziny nie miał z nią wcześniej do czynienia. Nie był to więc odwet za dawne krzywdy. Najprawdopodobniej była to po prostu bezsensowna przemoc.

Wskazuje na to też nielogiczne zachowanie napastniczki - kobieta, najwyraźniej nieusatysfakcjonowana makabrycznym efektem, który osiągnęła za pierwszym razem, po chwili wróciła, aby ponownie zaatakować. Dalszej eskalacji wypadków udało się na szczęście zapobiec. Ojciec i matka odstraszyli kobietę na dobre. Młodszemu bratu chłopca, który towarzyszył im na ulicy, nic się stało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media donoszą, że chociaż napastniczka od razu uciekła z miejsca zdarzenia, kobietę odpowiedzialną za atak udało się zaaresztować już następnego dnia. Czeka ją proces. Jeżeli sąd udowodni jej winę za napaść i zranienie dziecka, może ją czekać aż do 10 lat w więzieniu. Na razie nic nie wiadomo o możliwym stwierdzeniu niepoczytalności, chociaż czyny kobiety mogą poddawać w wątpliwość jej zdrowie psychiczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN
2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Ofiara trafiła obecnie przechodzi rekonwalescencję pod opieką lekarzy. Chłopca czeka ważna operacja oraz co najmniej kilkudniowy pobyt w szpitalu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Mąż został nagrany przez żonę, gdy spał. Nieświadomie robił przedziwne rzeczy
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News