Noga jej dziecka po prostu odpadła, a za nią kolejne kończyny. Historia, która rozrywa serce

Noga jej dziecka po prostu odpadła, a za nią kolejne kończyny. Historia, która rozrywa serce Źródło: unsplash.com/🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy

Dziecko zapadło na dziwną chorobę. Mama była w szoku, gdy zobaczyła jak jej ukochanemu synkowi odpada noga, a potem reszta kończyn. Tego widoku nie zapomni do końca życia - postanowiła podzielić się ze wszystkimi mamami swoim przeżyciem.

Dziecko straciło obie ręce i obie nogi wskutek choroby. Lekarze szybko postawili diagnozę, lecz nie mogli już nic zrobić. Mało brakowało, a mama musiałaby już na zawsze pożegnać swojego małego synka. Historia tych dwojga jest nadzwyczaj przejmująca.

Dziecko zachorowało na sepsę. Nikt nie potrafił mu pomóc

23-letnia Abigail Wardle dbała o swojego małego synka, Olivera Aisthorpe'a jak o największy skarb. Niczego mu nie brakowało. Ich rodzinny spokój nagle zburzyła choroba dziecka. 6 tygodni temu prawie straciła swojego synka. Wszystko przez sepsę, która została wywołana przez nierozpoznaną infekcję gardła.

Mama Olivera wspomina, że w zaledwie 48 godzin jej dziecko przeszło od śmiechu i aktywności do spotkania ze śmiercią. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, co może dolegać dziecku. Jego stan pogorszył się na tyle, że była potrzebna reanimacja. Stał się ospały, nie kontaktował i płakał, jakby wszystko go bolało. Nie chciał nawet jeść, mimo, że był zmęczony płaczem.

Jej syn został ochrzczony i otrzymał ostatnie namaszczenie

Lekarze podali dziecku znieczulenie, kiedy jego dłonie i stopy zaczęły robić się fioletowe, niczym przy odmrożeniu. Specjalista powiedział mamie, że jej mocno współczuje, a jej dziecko jest bardzo biedne. Było wtedy w śpiączce i zostało podłączone do wielu maszyn, a personel walczył o jego życie. Nikt nie miał pewności, że wygra z sepsą, dlatego ochrzczono malucha i zjawił się u niego ksiądz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kończyny były ciężkie i niewygodne - Oliver był nieszczęśliwy, wiem, że to brzmi dziwnie dla matki, ale desperacko chciałam, żeby je usunięto - opowiada mama dziecka. 

Pewnego dnia chciała przenieść Olivera z krzesła na łóżko, kiedy jego nóżka odpadła i wisiała na jednej małej nitce. W końcu podjęto decyzję o usunięciu wszystkich kończyn - prędzej czy później było to konieczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

- Po usunięciu kończyn był jak inne dziecko - takie szczęśliwe i pełne życia, że ​​było to dla mnie ulgą. Niektórzy mogą nam współczuć, ale czuję się jak najszczęśliwsza mama na świecie - wciąż mam z sobą Olivera - on może nie mieć rąk ani stóp, ale nadal jest moim śmieszkiem, odważnym małym chłopcem - opowiadała po wszystkich złych wydarzeniach mama chłopca.

  1. Pięć najlepszych znaków zodiaku. Każdy chciałby nimi być!
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu

Źródło: Metro

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu