5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce

5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce Źródło: .

Małe dziecko potrzebuje bliskości drugiej osoby niemalże w każdym momencie w ciągu dnia. Zapotrzebowanie na czułość jest jeszcze większe, gdy właśnie wybudziło się po operacji. Pewien chłopiec obudził się po zabiegu, a wokół niego nie było nikogo. Malec postanowił skierować jedną prośbę w stronę pielęgniarki, a ta od razu ją spełniła. Ta historia wyciska łzy.

5-letnie dziecko wybudziło się z narkozy niedługo po swojej kolejnej operacji. Choć nie był to jego pierwszy raz, chłopiec znów był przerażony, przede wszystkim dlatego, że nie do końca pamiętał co wydarzyło się kilka godzin temu. Ponadto, gdy otworzył oczy, był sam, przez co był jeszcze bardziej przestraszony niż dotychczas. Malec zamiast w spokoju dochodzić do siebie zalewał się łzami, jednak postanowił zwrócić się do pielęgniarki, która po chwili znalazła się w jego szpitalnym pokoju. 

Samotne dziecko po operacji 

Slade Thompson ma 5 lat i gdy obudził się w UPMC Susquehanna Health w Williamsport po operacji był zupełnie sam. Po chwili do jego pokoju weszła pielęgniarka, która sprawdzała jego samopoczucie tuż po narkozie. Chłopiec skorzystał wówczas z okazji i zapytał, gdzie jest jego mama, jednak ku jego rozczarowaniu usłyszał odpowiedź, że ta nie może teraz do niego wejść. Taka informacja sprawiła, że malec był jeszcze bardziej przerażony, a z każdą kolejną minutą, jego oczy napełniały się łzami. 

- Większość dzieci krzyczy, kiedy wybudza się ze śpiączki (to nie ich wina, ale zupełnie normalna reakcja na te wszystkie rzeczy, które im dajemy. Slade, choć czasem popłakiwał, był spokojny i uroczy. Oczywiście jednocześnie się bał i nieco cierpiał - wyznała w mediach społecznościowych pielęgniarka Annie Hager.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozczulająca prośba chłopca 

Samotny i przestraszony Slade nie rozumiał sytuacji i nie wiedział, jak samemu poradzić sobie w obcym miejscu. Wtedy stało się coś zdumiewającego. 5-latek postanowił skorzystać z okazji, że w jego pokoju znajdowała się wówczas pielęgniarka i skierował do niej rozczulającą prośbę. 

- Kiedy powiedziałam mu, że mama nie może tu być, zapytał, czy go przytulę, a ja odpowiedziałam "Pewnie, że tak" - opowiada Annie. 

Kobieta nie zastanawiała się nawet minuty i od razu położyła się na jego łóżku, czule go przytulając. Już po wyjściu z placówki, chłopiec wraz z mamą powrócił do szpitala, jednak tym razem z bukietem kwiatów. Malec chciał osobiście podziękować Annie za opiekę i czułość, którą go obdarzyła.  

facebook/upmc_susquehanna/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominika Gwit pojechała na drugi koniec Polski. Nie uwierzycie kogo postanowiła odwiedzić. Tysiące Polaków nie będzie w stanie się po tym pozbierać 
  2. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  3. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  4. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  6. Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę
  7. Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu  
     

Źródło: newsner 

Następny artykuł