Kobieta włożyła dziecko do pralki i ją włączyła. Powód zwala z nóg

Kobieta włożyła dziecko do pralki i ją włączyła. Powód zwala z nóg Źródło: Pexels / Dominika Roseclay

Włożyła malutkie dziecko do pralki i bez żadnego zawahania włączyła maszynę. Kiedy jej mąż wszedł do łazienki, o mało nie zemdlał. Wszędzie była krew, widok był przerażający. Dopiero potem wydało się, dlaczego tak zrobiła.

Dziecko zostało znalezione w pralce przez męża matki trójki dzieci. Policja, która zjawiła się na miejscu, nie mogła powstrzymać łez: dla wszystkich obecnych w łazience był to ciężki widok.

Dziecko trafiło do pralki, którą potem włączyła matka. Koszmar

31-latka zrobiła coś przerażającego własnemu dziecku. Nadieżda Z. z Talitsy w Rosji, mama trójki dzieci, była w kolejnej ciąży. To byłoby już jej czwarte dziecko. Kiedy jej mąż, Denis, pewnego dnia wrócił do domu, zastał swoją żonę zakrwawioną w łazience. Widać też było, że w pralce coś jest - i nie było to pranie. Zobaczył czerwone zabarwienie w bębnie oraz główkę i rączki. O mało nie zemdlał.

Mąż natychmiast wezwał policję, a funkcjonariusze potwierdzili, że to Nadieżda umieściła dziecko w pralce. Dlaczego to zrobiła? Powód zwala z nóg - kobieta przekonywała, że urodziła dziecko przedwcześnie, co więcej, miało przyjść na świat martwe. Nie wiadomo jednak, dlaczego włączyła pralkę z noworodkiem w środku na wirowanie. Sprawę będą badać psychologowie i biegli, być może była w szoku poporodowym. Ważne jest, aby sekcja zwłok wykazała, że rzeczywiście mogło urodzić się martwe.

Kochała swoje dzieci, nikt nie wie, dlaczego tak postąpiła z bezbronnym noworodkiem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tym, co mama zrobiła ze swoim dzieckiem, szczerze przerażeni są sąsiedzi kobiety oraz wszyscy mieszkańcy małej miejscowości. Miała syna z poprzedniego małżeństwa oraz dwie córki z Denisem, obecnym mężem. Dzieci były jej oczkiem w głowie i zawsze ciężko pracowała, nawet po godzinach, aby obsłużyć klientki. Chciała, aby jej pociechom niczego nie brakowało i zapewniała im godne życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. Wiadomość przekazała rodzina. Nie żyje uwielbiany aktor, Polacy pokochali go za serial na Polsacie

- Nadieżda jest pracowitą i troskliwą matką. To byłoby jej czwarte dziecko. Nie było powodu, by zabijać dziecko w tak okrutny sposób. Ona mi powiedziała, że urodziła dziecko przedwcześnie i że było ono martwe - powiedziała przyjaciółka fryzjerki. Zapytana o to, czy w domu były jakieś problemy stwierdziła, że nic jej o tym nie wiadomo, ale nawet jeśli, to nie było widać, aby Nadieżda z jakiegoś powodu cierpiała lub czymś wybitnie się martwiła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Zamówił deser w restauracji. Gdy zobaczył, co kelner napisał na paragonie, zamarł
  4. Dopiero teraz ujawniono dramatyczne szczegóły choroby Tomasza Lisa. Smutne słowa, ciężko powstrzymać łzy
  5. Media właśnie obiegły informacje o nagłej śmierci. Wielka strata, wszyscy mieli nadzieję

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News