Odebrała dziecko ze żłobka. Gdy popatrzyła na jego brzuch, wpadła w panikę, od razu musiała reagować

Odebrała dziecko ze żłobka. Gdy popatrzyła na jego brzuch, wpadła w panikę, od razu musiała reagować Źródło: Pxfuel

Dziecko 23-latki stało się bohaterem zadziwiającego wpisu, który szybko obiegł sieć. Kobieta tradycyjnie odebrała synka ze żłobka i po powrocie do domu chciała go przebrać. Wówczas na jego brzuchu zauważyła coś, co poważnie ją zmartwiło.

Dziecko 23-letniej Heather Chisum uczęszczało na co dzień do jednego ze żłobków na Florydzie. Przez kilka miesięcy młoda matka nie miała żadnych zastrzeżeń do sposobu funkcjonowania placówki. Zadziwiające zdarzenie, którego stała się świadkiem, całkowicie zmieniło jednak jej opinię. 

Dziecko wróciło ze żłobka z napisami na brzuchu

Każdego dnia opiekunowie dodawali do pudełka śniadaniowego wychowanków niewielką kartkę, na której opisywali, co robił maluch oraz czy czegoś mu nie brakuje. Zapracowana Heather raz nie zwróciła uwagi na komunikat, gdyż w pośpiechu po prostu o nim zapomniała. Dzień później czekała na nią przez to szokująca niespodzianka. Kobieta odebrała synka ze żłobka i chciała przebrać. Wówczas zauważyła, że ktoś napisał markerem na brzuchu chłopca: "Mamo, skończyły mi się pieluszki, proszę, przeczytaj notatkę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Heather próbowała zmyć napis, jednak mimo kilku prób ten nie chciał zejść. Kobieta uwieczniła go na serii zdjęć, które opublikowała w sieci. W krótkim wpisie nie ukrywała swego oburzenia sprawą i zapytała, co powinna zrobić. Post szybko zdobył szeroki rozgłos, docierając także do dyrekcji żłobka jej syna. Przedstawiciele placówki przekazali już, że odpowiedzialny za napis na brzuchu dziecka opiekun został zwolniony.

Stanowisko dyrekcji żłobka w sprawie

Dzisiaj grzeje: 1. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
2. Okropne informacje, śmierć uwielbianej aktorki trzymano w tajemnicy. Dopiero teraz o niej poinformowano, ogromna strata

- Zdajemy sobie sprawę z powagi tego incydentu. Bardzo nam przykro z powodu nieszczęsnej sytuacji, w jaką została zaangażowana ta rodzina i wszystkie inne. Było to naruszenie etyki zawodowej przez nauczyciela. (...) Centrum podjęło natychmiastowe działania w celu usunięcia go ze szkoły. Sprawdzamy istniejące protokoły, aby upewnić się, że nic takiego się nie powtórzy - przekazała kierująca żłobkiem Cindy Carter DeCosta w rozmowie z USA Today.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Co się stało z Urbańskim? Wygląda tragicznie, porażająca zmiana wyglądu gwiazdora
  4. Na zdjęciu zakamuflowało się 6 żołnierzy. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie znaleźć wszystkich, reszta poddaje się po 5 minutach szukania
  5. Odebrała dziecko ze żłobka. Gdy popatrzyła na jego brzuch, wpadła w panikę, od razu musiała reagować

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News