Wstyd na całego. Dziecko przypadkiem upokorzyło 20-latkę w Biedronce

Wstyd na całego. Dziecko przypadkiem upokorzyło 20-latkę w Biedronce Źródło: unsplash/Phuong Tran/

Małe dziecko podeszło do niej w Biedronce, jednak szybko zorientowało się, że to wcale nie jej szukało. Nagle z jego ust padły tak upokarzające słowa, że 20-latka już nigdy nie będzie w stanie ich zapomnieć.

Obce dziecko zaczepiło ją między alejkami w jednej z popularniejszych w Polsce sieci sklepów. Początkowo ani trochę nie wydało jej się to dziwne, dlatego nie zwróciła większej uwagi na nieznajomego brzdąca. Wystarczyła jednak tylko chwila, by życzliwy uśmiech 20-latki zamienił się w jedno wielkie zażenowanie. 

Wstyd na całego. Dziecko nieźle upokorzyło 20-latkę 

Już jakiś czas temu na portalu społecznościowym Facebook powstała grupa "Anonimowe Wyznania", gdzie internauci mogą dzieli się swoimi krępującymi, zabawnymi czy też przerażającymi historiami, bez obawy, że ktoś z ich znajomych się o tym dowie. Krótkie opowiadania, które się tam pojawiają, potrafią wywołać naprawdę skrajne emocje wśród odbiorców, a jedno z ostatnich po prostu odbiera mowę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

20-letnia kobieta zdecydowała podzielić się swoją żenującą historią, gdy niczego nieświadoma udała się do Biedronki na szybkie zakupy. Przemierzając kolejne alejki spotkała na swojej drodze kilkuletnie dziecko, którego nigdy wcześniej nie widziała na oczy. Malec zaczepił ją słowem "Mamo", jednak szybko zorientował się, że to wcale nie była jego mama, dlatego czym prędzej odsunął się od nieznajomej. 

- Wychodząc z Biedronki, jakieś dziecko powiedziało do mnie mamo, jednakże zaraz zauważyło swój błąd i przeprosiło, a ja uśmiechnęłam się i poszłam dalej - wyznaje internautka. 

20-latka nie mogła uwierzyć, jak po kilku sekundach została nazwana przez brzdąca. Słowa, które padły z jego ust, już na zawsze, a przynajmniej na długie lata zapadną jej w pamięci. Nigdy nie poczuła się tak zażenowana. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Nagle usłyszałam, jak po cichu mówi do drugiego dziecka "Powiedziałem jakiejś starszej babie..." We wrześniu skończę 20 lat - dodała zirytowana. 

Najlepsze: 

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News