dziecko szpital gips
Facebook Monika Monia
Joanna Szwalikowska - 11 Października 2020

Lekarka odmówiła 2-letniemu dziecku zdjęcia gipsu. Kiedy matka przecięła opatrunek, była przerażona

2-letnie dziecko nie zostało przyjęte w jednej z poradni w Polsce. Chłopczyk płakał i skarżył się na przeraźliwy ból. Pomimo pustej poczekali, lekarka nie zgodziła się jednak, by go przyjąć. Kiedy matka samodzielnie zdjęła dziecku gips w domu, zobaczyła coś przerażającego.

2-letnie dziecko skarżyło się na ogromny ból i płakało. Lekarka odmówiła jednak przyjęcia w przyszpitalnej poradni przy ulicy Dekerta w Gorzowie w województwie lubuskim. Mama chłopca nie była w stanie dojść do słowa. Kiedy po powrocie do domu sama zdjęła gips, jej oczom ukazał się przerażający widok.

"Sanatorium miłości": Uczestniczka przeżyła dramatWielki dramat gwiazdy „Sanatorium miłości". Śmierć przyszła niespodziewanieCzytaj dalej

2-letnie dziecko nie zostało przyjęte do szpitala pomimo pustej poczekalni. Zatrważające doniesienia

2-letni Nikodem z Myślibiorza jakiś czas temu złamał sobie obojczyk. Od 9 września chłopczyk był zmuszony nosić gips. Po niemal czterech tygodnia 5 października nadszedł moment, by go zdjąć. Mama usiłowała się dodzwonić do gorzowskiej poradni, niestety nieustannie nikt nie odbierał. Kiedy dziecko coraz bardziej skarżyło się na ogromny ból i płakało, kobieta postanowiła pojechać do przychodni. Pani Monika pojawiła się w przychodni we wtorek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- W rejestracji kazano mi iść z dzieckiem do pani chirurg, która miała zadecydować o tym, czy przyjmie syna. Lekarka powiedziała, że nie ma miejsc i mam się zapisać na wolny termin, choć w poczekalni nie było nikogo - opowiadała pani Monika w rozmowie z Faktem. Kobieta usiłowała wytłumaczyć, że dziecko bardzo cierpi, niestety lekarka nie dała jej dojść do słowa.

Kobieta nie miała pojęcia, co zrobić. Nie mogła patrzeć na cierpienie swojego dziecka, dlatego postanowiła samodzielnie zdjąć gips. Kiedy to zrobiła, jej oczom ukazała się ogromna rana. Po wizycie u lekarza rodzinnego okazało się, że chłopczyk ma zapalenie skóry. Nikoś otrzymał antybiotyk oraz maść. Kobieta jest zbulwersowana. Podkreśliła, że zachowanie lekarki było narażeniem zdrowia dziecka. Chłopiec powoli wraca do siebie. Do sprawy odniósł się szpital.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Kaźmierska totalnie popłynęła. Nagranie z imprezy trafiło do sieci, wszyscy patrzyli tylko na jej biust

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

- Zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające w związku z medialnymi doniesieniami dotyczącymi rzekomo niewłaściwego zachowania lekarza w Poradni Chirurgii Dziecięcej Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim. Bo naszą misją jest niesienie pomocy ludziom, którzy powierzyli nam swoje zdrowie (...) Jeśli potwierdzą się zaniedbania – szpital wyciągnie konsekwencje. Do czasu zakończenia postępowania apelujemy o powstrzymanie się od wydawania pochopnych wyroków i oceniania szpitala przez pryzmat jednego wydarzenia - przekazała Agnieszka Wiśniewska z gorzowskiego szpitala, cytowana przez "Fakt".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już nie tylko walka z TVN-em. Wiadomości TVP na wojnie z największym, polskim portalem, właśnie wyemitowano zdumiewający materiał
  2. Zbigniew Boniek doprowadził tysiące Polaków do furii. W trakcie meczu Świątek zabrał głos, kibicom opadły szczęki
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Media podają, że jesteśmy oszukiwani. Fałszują produkt kupowany przez miliony Polaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News