Osoby urodzone w marcu mają nadzwyczajne cechy. Podano 4 powody potwierdzające ich niesamowitość

Osoby urodzone w marcu mają nadzwyczajne cechy. Podano 4 powody potwierdzające ich niesamowitość Źródło: Unsplash/Katie Smith

Dziecko urodzone w marcu będzie wyróżniało się wieloma cechami, które mogą przysporzyć jego rodzicom radości. Oto lista, dzięki której będą mogli przygotować się na te wyjątkowe narodziny. Czeka ich wiele cudownych niespodzianek.

Dziecko urodzone w marcu to szczególny dar dla rodziców. Osoby, które przyszły na świat w wiosennym miesiącu, cieszą się szczególnymi uzdolnieniami i cechami charakteru. Ta lista pozwoli przygotować się rodzicom na to, czego mogą spodziewać się po marcowej latorośli.

Dziecko urodzone w marcu będzie później zasypiało

Badania udowodniły, że osoby urodzone w marcu z natury są "sowami". Oznacza to, że czują się lepiej, kładąc się później spać. Nie oznacza to jednak, że potrzebują mniej snu niż inni, czyli rodzice marcowych niemowląt powinni być przygotowani na to, że ich dzieci będą czasami wylegiwały się w łóżkach do południa. Pozwala to im dużo lepiej się uczyć i funkcjonować w ciągu dnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejną wyjątkową cechą osób urodzonych na przełomie zimy i wiosny jest to, że obdarzone są zaskakująco celną intuicją. Bardzo ciężko je okłamać i zazwyczaj instynktownie wiedzą, kto co ma na myśli. To może rodzicom nieco pokrzyżować szyki - od samego początku będą musieli być ze swoim dzieckiem bardzo szczerzy.

Ci, którzy przychodzą na świat w marcu, wyróżniają się optymizmem

Na szczęście zgodnie z wynikami badań osoby, które przychodzą na świat w marcu, mają w sobie dużo entuzjazmu, który pozwoli im sobie poradzić z potencjalnymi skutkami szczerości. Są bowiem niepoprawnymi optymistami. Zawsze oczekują pozytywnego rozwiązania sytuacji i bardzo trudno zepsuć im nastrój. Dzięki temu świetnie radzą sobie w szkole czy w przypadku różnych życiowych komplikacji. Nie poddają się, kiedy na horyzoncie pojawiają się pierwsze trudności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Patrzyła, jak lekarz przy porodzie urywa główkę jej dziecka. Razem z mężem domagają się odszkodowania, szpital nie przyznaje się do winy

2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Poza tym, że ciężko z nimi się nie uśmiechać, dzieci urodzone w marcu zazwyczaj odznaczają się jeszcze jedną wyjątkową cechą - są niesamowicie stanowcze. Istnieją niemałe szanse, że dziecko urodzone w marcu skończy kiedyś na kierowniczym stanowisku, a jego podwładni będą bardzo zadowoleni z jego decyzji. Nie oznacza to, że jego rodzice będą mieli łatwe zadanie - z pewnością przyjdzie im się zmierzyć z krnąbrnością i wieczną chęcią postawienia na swoim maluchów.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. 17-letni syn legendarnego aktora walczy z PRZERAŻAJĄCĄ chorobą. Nie jest dobrze
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: popularne

Następny artykuł