Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go przyłapano, był cały we krwi

Poszedł za 8-latką do toalety. Gdy go przyłapano, był cały we krwi Źródło: Unsplash/Artur Aldyrkhanov

Dziecko zostało na chwilę samo w kąciku zabaw, bo mama poszła złożyć zamówienie u kelnera w restauracji. 8-latka w międzyczasie poszła do toalety z nieznajomym, młodym mężczyzną, który zamknął się razem z nią w kabinie. Został przyłapany na gorącym uczynku. Po jego rękach i ciele spływała krew.

Dziecko zostało znalezione przez matkę w toalecie. 8-latka razem z dorosłym mężczyzną siedziała w kabinie. Matka, widząc ubrudzone krwią ciało mężczyzny, była przerażona. Wkrótce do restauracji wezwano policję.

Dziecko zostało zgwałcone?

O sytuacji poinformował serwis "The South African". Matka przyszła ze swoją 8-letnią córeczką do restauracji, gdzie razem miały zjeść obiad. Po przejrzeniu karty dań, matka zdecydowała się zamówić posiłek, więc podeszła w tym celu do kelnera. W międzyczasie pozostawiła dziecko w kąciku zabaw, gdzie 8-latka miała na nią chwilę zaczekać. Kącik był nieustannie obserwowany przez opiekunkę.

Kiedy matka wróciła po dziecko, zauważyła, że jej córeczki nie ma w restauracji. Jak wyznała jej opiekunka, 8-latka poszła do toalety. Matka postanowiła więc sprawdzić, czy rzeczywiście jej córka przebywa aktualnie we wskazanym miejscu. Zaczęła wołać dziewczynkę, która po chwili odpowiedziała. Jej krzyk dobiegał z jednej z kabin.

 - Mamo, pomóż - pisnęła dziewczynka, po czym jej wołanie nagle zostało przerwane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

8-latka może mieć traumę do końca życia

W tej sytuacji matka postanowiła natychmiast otworzyć drzwi do kabiny. Jej oczom ukazał się straszny widok - w środku zobaczyła mężczyznę, który trzyma jej córeczkę. Kobieta była zszokowana, ale nie dotarło jeszcze do niej w tamtym momencie, że dziewczynce mogło stać się coś złego.

Zabrała małą i wróciła z nią do sali restauracyjnej, a następnie zostawiła ją ponownie w kąciku zabaw. Wróciła do toalety, bo chciała porozmawiać z mężczyzną. Zastała go jednak ze spuszczonymi spodniami. Nicholas Ninow, bo tak nazywał się młodzieniec, miał całe ręce, krocze i brzuch we krwi. Przerażona matka wybiegła z toalety i powiadomiła o wszystkim policję. Teraz była pewna - jej córka przed chwilą została brutalnie wykorzystana.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem w Pretorii, gdzie we wrześniu 2018 roku miała miejsce ta koszmarna sytuacja. Od tamtej pory wciąż trwa proces. Jak wskazują zagraniczne media, mężczyzna najprawdopodobniej wiele lat spędzi za kratkami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. Złe wieści o Muńku Staszczyku. Okropna choroba

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News