Dziecko zaczęło śpiewać adoptowanemu szczeniakowi kołysankę. Widząc niezwykłą reakcję psa, matka szybko chwyciła za kamerę

Dziecko zaczęło śpiewać adoptowanemu szczeniakowi kołysankę. Widząc niezwykłą reakcję psa, matka szybko chwyciła za kamerę Źródło: facebook/lauren_malone/

Kilkuletnie dziecko z czułością przytuliło swojego psiaka i zaczęło śpiewać mu kołysankę. Gdy tylko matka zobaczyła, w jaki sposób zareagował zwierzak, zaczęła wszystko nagrywać, a krótki filmik opublikowała w sieci. Wideo podbija internet.

Małe dziecko i pies potrafią być naprawdę świetnymi przyjaciółmi. Wielu rodziców decyduje się na przygarnięcie pod swój dach czworonoga, gdy dowiadują się, że na świecie niebawem pojawi się ich potomek. Uważają, że dorastanie przy zwierzętach ma dobry wpływ na młodego człowieka. Jak się okazuje, wszystko może również działać w odwrotną stronę, a nagranie, które podbija serca internautów, jest na to idealnym dowodem.  

Adoptowali psa. Dziecko zabrało zwierzaka i zaczęło śpiewać mu kołysankę 

Lauren Malone i jej bliscy zdecydowali się na adopcję małego szczeniaka ze schroniska. Twierdzili, że będzie to idealny przyjaciel dla kilkuletniej córki, a dziewczynka będzie mogła z nim dorastać. Gdy tylko mały Oakley pojawił się w ich domu, zupełnie przewrócił ich życie do góry nogami. Wszyscy chętnie zajmowali się małym psiakiem, a największym zainteresowaniem cieszył się właśnie w oczach kilkulatki. 

Pewnego dnia dziewczynka zabrała swojego pupila do ogrodu i trzymając na rękach, mocno przytuliła. Poza w jakiej znajdował się psiak, do złudzenia przypominała tą, w której trzyma się noworodka. Gdyby tego było mało, córka Lauren zaczęła śpiewać zwierzakowi kołysankę, wyraźnie chcąc ułożyć go do snu. 

Rozczulająca reakcja psa podbija serca internautów 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy tylko Malone weszła do ogrodu i zobaczyła swoją córkę z pieskiem na rękach, oniemiała z wrażenia. Najwyraźniej kołysanki usypiają nie tylko dzieci, ale równie psy, bowiem Oakley spał jak zabity. 

Dzisiaj grzeje: 1. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb
2. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci
 

Wtulony w swoją kilkuletnią przyjaciółkę, po przejściach w schronisku, poczuł się na tyle bezpiecznie, że wreszcie mógł oddać się spokojnemu snu. Bez wątpienia, akurat tego najbardziej potrzebował. Gdy tylko Lauren spostrzegła tak rozczulający widok, od razu wyjęła kamerę i upamiętniła wzruszający moment. Nagranie zamieściła w sieci i dodała, że "właśnie dlatego powinno się adoptować psy ze schroniska".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Roksana Węgiel zdradziła swój największy sekret. Uciekała z domu, szukało jej CAŁE Jasło. Rodzice byli przerażeni
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News