11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie Źródło: Screen/YouTube/KSBW Action News 8

Dziecko odkryło na plaży coś naprawdę niepokojącego. 11-latek zauważył, że z piachu wystaje coś strasznego. Historia kończy się w sposób zupełnie nieprawdopodobny.

Dziecko dokonało makabrycznego odkrycia, o którym mówi teraz cała okolica. Na plaży, na której 11-latek spędzał czas razem z rodzicami, chłopiec był świadkiem dość dziwnej sceny. Szczegóły historii przyprawiają dosłownie o dreszcze.

Dziecko dokonało makabrycznego odkrycia. Dzięki bohaterskiej interwencji 11-latka udało się uratować człowieka

Connor to 11-letni chłopiec, który bawił się na plaży. Budował właśnie zamek z piasku, kiedy zauważył, że znajdująca się nieopodal dziewczynka o imieniu Alyssa, weszła do niewielkiej jaskini, która znajdowała się pod skarpą z piasku.

Alyssa z ciekawości weszła do środka, ale po chwili skarpa zawaliła się i przykryła ciało dziewczynki. Connor widząc, co się stało, niezwłocznie ruszył na pomoc dziewczynce. Zaczął kopać w miejscu, w którym dziewczynka została przysypana przez piach. Bohatersko zaczął odkopywać jej ciało, choć ledwie sobie radził. 11-latek wiedział, że liczy się każda sekunda, więc nie poddawał się i ze wszystkich sił próbował ocalić zasypane dziecko.

Wkrótce dokonał niesamowitego odkrycia - udało mu się odkopać ciało Alyssi, która po wyjęciu spod piachu nie oddychała. Connor był przerażony, ale nie chciał się poddać. Dzielny malec rozpoczął resuscytację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzielny 11-latek uratował dziewczynkę

11-latek, jak twierdzi w rozmowie z KSBW Action News 8, resuscytacji nauczył się oglądając w telewizji programy dot. pierwszej pomocy. Dzięki swojej wiedzy uratował 5-latkę, która po jego interwencji zaczęła oddychać. Wkrótce zajęli się nią przybyli na miejsce ratownicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza randka w historii. Od dwóch tygodni ma erekcję, grozi mu amputacja penisa
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

Rodzice Alyssi byli wstrząśnięci tym, co się stało. Dzisiaj są dozgonnie wdzięczni Connorowi, który wykazał się nieprawdopodobnym heroizmem. Czyn 11-latka jest dziś inspiracją dla wielu dorosłych.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu